agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
a-JAYS Five - słuchawki douszne w trzech wersjach: dla iOS, Windows i Android

a-JAYS Five - słuchawki douszne w trzech wersjach: dla iOS, Windows i Android

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2013-05-21 15:55:00

Szwedzki producent słuchawek, Jays AB przedstawia nowo stworzoną serię słuchawek dousznych, a-JAYS Five, które będą dostępne już tego lata. Nowe słuchawki są pierwszymi na świecie koncentrującymi się na użytkownikach smartfonów, posiadającymi zintegrowany pilot sterowania, dostosowany kształtem i funkcjonalnością do systemów iOS, Windows i Android zgodnie z nowa koncepcją iWA.

Jako pierwsze na świecie słuchawki, a-JAYS Five będą dostępne w trzech wersjach dla platform: iOS, Windows i Android w oparciu o koncepcję iWA, z trzema przyciskami pilota zdalnego sterowania, w kształcie i funkcjonalności odpowiedniej dla każdej z platform. A-JAYS Five jest nową serią produktów, która powstała w procesie twórczym, będącym naturalnym kolejnym krokiem w innowacyjnym podejściu do platform systemowych. A-JAYS Five oferuje ulepszone funkcjonalności i dodatkowo ulepszone brzmienie oraz jeszcze lepszy, niezwijający się płaski przewód, który dzięki Jays pokochali użytkownicy na całym świecie. A-JAYS Five posiada jeszcze lepszą ergonomię użytkowania, nowy klips mocujący przewód oraz jeden z najlepszych na świecie mikrofonów MEMS. Wszystko to zamknięte w nowym opakowaniu zawierającym także pokrowiec. Nabywcy mogą wybrać słuchawki w dwóch kolorach - białym i czarnym.

„Przedstawiając serię a-JAYS Five chcemy dać każdemu, niezależnie od systemu operacyjnego w ich smartfonie, szansę na pełne cieszenie się z posiadanego produktu. Wiemy, ze także użytkownicy sprzętu bazującego na Androidzie i Windows chcą doświadczać wysokiej jakości muzyki bez ograniczeń sprzętowych, a nasza nowa koncepcja iWA właśnie to oferuje,” powiedział Peter Cemder, menedżer produktu w Jays. „W naszej fascynacji cyfrowym światem rozumiemy także zwiększającą się potrzebę istnienia doskonałych produktów analogowych. Chcemy stworzyć prawdziwą wartość dzięki naszej technologii i wiemy, że możemy zaspokoić zapotrzebowanie na jakość, prostotę użytkowania i muzykalność. Teraz dokonaliśmy więc świadomego wyboru dla naszych użytkowników udostępniając mocne rozwiązanie dla trzech powszechnie występujących platform, iOS, Windows i Android występujących w większości smartfonów. Robiąc to jako pierwsi na świecie manifestujemy naszą misję, w myśl której chcemy dostarczać niezapomnianych doznań muzycznych naszym użytkownikom, przyjaciołom i fanom, nie tracąc przy tym koncentracji na tym, co naprawdę jestważne.”

źródło: jays/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe