agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Aastra mx-one otrzymuje cztery gwiazdki Current Analysis

Aastra mx-one otrzymuje cztery gwiazdki Current Analysis

2012-01-24 09:51:00

Amerykańska niezależna firma analityczna Current Analysis opracowała raport dotyczący Aastra MX-ONE®, opartej na protokole SIP platformie komunikacyjnej firmy Aastra. Rozwiązanie Aastra otrzymało wysoką ocenę - cztery gwiazdki. Eksperci stwierdzili, że MX-ONE może z powodzeniem konkurować z innymi platformami biznesowymi dla przedsiębiorstw. Platforma komunikacyjna firmy Aastra jest prawdziwym wyzwaniem dla innych producentów w walce o pozycję na rynku komunikacji dla firm.

Eksperci z Current Analysis w raporcie potwierdzają doskonałą jakość komunikacji głosowej oraz niezawodność rozwiązań mobilnych i Unified Communications oferowanych przez Aastra MX-ONE. Platforma Aastra elastycznie dostosowuje się do konkretnych potrzeb komunikacyjnych użytkowników, bez względu na to gdzie się znajdują i z jakiego urządzenia chcą korzystać. Aby w pełni zaspokoić potrzeby użytkowników końcowych platforma MX-ONE może zostać spersonalizowana i wzbogacona o szeroką gamę wszechstronnych rozwiązań komunikacji zintegorwanej firmy Aastra, takich jak multimedialne contact center, unified messaging czy funkcje pracy grupowej i konferencji.

Current Analysis to firma specjalizująca się w dziedzinach UC i telefonii. Oferuje dogłębne analizy, badania i konsultacje dla firm i ekspertów z branży telekomunikacyjnej. Current Analysis stale analizuje wydarzenia i obecne na rynku produkty przez co pomaga firmom przewidywać nadchodzące trendy, odpowiednio reagować na potencjalne zagrożenia oraz dostosowywać produkty do zmieniających się warunków. Wszystko po to, aby osiągnąć maksymalny sukces.

„Wszyscy w Aastra jesteśmy bardzo dumni z platformy MX-ONE. Doskonale zdajemy sobie sprawę z jej atutów i wszechstronnych możliwości, które oferuje naszym klientom biznesowym. Otrzymanie tak wysokiej oceny od Current Analysis, niezależnej i cieszącej się doskonałą opinią firmy analitycznej, jest dla nas dużym wsparciem. Dla naszych klientów i potencjalnych nabywców rekomendacja dla MX-ONE stanowi najlepsze potwierdzenie naszej pozycji lidera na rynku rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw” - powiedział Frederic Boone, dyrektor na Europę Środkową i Południowo-Wschodnią w firmie Aastra Technologies.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.aastrausa.com/analyst-reports
 

źródło: aastra/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe