agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
AGD jak ze stali - okap Pure Style od Ciarko Design

AGD jak ze stali - okap Pure Style od Ciarko Design

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2016-06-21 16:36:00

Styl minimalistyczny, czyli połączenie prostych form, harmonii i ponadczasowej elegancji dominuje we współczesnej architekturze wnętrz kuchennych. W tak urządzoną przestrzeń idealnie wpasuje się nowoczesny okap Pure Style z linii Ciarko Design. Jego geometryczna forma została dopełniona solidnym wykończeniem ze stali szlachetnej. Model wyróżnia się industrialnym wzornictwem, wysoką wydajnością oraz dodatkowymi funkcjami, które ułatwiają pracę w kuchni.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Okap doskonale łączy w sobie estetykę surowego metalu z wyjątkową funkcjonalnością - w prostej, geometrycznej bryle skrywa innowacyjne rozwiązania technologiczne. Propozycja od Ciarko sprawdzi się zarówno we wnętrzach utrzymanych w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Niczym kuchenne srebro

Pure Style to model okapu kominowego o skośnym kształcie. Wyposażono go w wygodną uchylną klapę, która po otwarciu zwiększa powierzchnię wchłaniania. Jej jednolita powierzchnia została przełamana poziomą aplikacją, co nadaje całemu urządzeniu lekkości. Okap wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej inox, dzięki czemu cała obudowa jest odporna na korozję i działanie wysokiej temperatury. Model ma wyjątkowo gładką powierzchnię, która przy odpowiedniej konserwacji jest odporna na przyleganie brudu, tłuste plamy i odbarwienia. Jego charakterystyczny, lśniący srebrny kolor sprawia, że dobrze będzie komponował się z zabudową meblową zarówno w ciemnym, jak i jasnym odcieniu.

Dodatkowo wygodne sterowanie Soft Touch oraz funkcja Timer ułatwiają precyzyjne ustawienie parametrów. Energooszczędne oświetlenie LED podkreśla estetykę urządzenia i umożliwia efektowne wyeksponowanie mebli. W kuchniach, w których nie ma możliwości podłączenia okapu do komina wentylacyjnego, Pure Style może być zamontowany jak pochłaniacz.

  • Cena: 1890 zł

Dane techniczne:

  • Wydajność - 800 m 3 /h (w trybie intensywnym turbo)
  • Klasa wydajności przepływu dynamicznego - A
  • Zakres prędkości - 4
  • Głośność - 70 dB (w trybie intensywnym turbo)
  • Szerokość - 90 cm

źródło: ciarko/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe