agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Aktualizacja komunikatora BBM na smartfony Windows Phone

Aktualizacja komunikatora BBM na smartfony Windows Phone

GSM / Aktualizacje / 2014-12-17 10:57:00

Komunikator BlackBerry Messenger w wersji dla systemu Windows Phone uzyskał aktualizację. Ułatwiona obsługa aplikacji i nowe funkcje pozwolą cieszyć się jeszcze lepszą jakością komunikacji użytkownikom smartfonów Lumia (Windows Phone 8 i Windows Phone 8.1). Udoskonalona odsłona BBM jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy chcą jeszcze szybciej i precyzyjniej komunikować się zarówno w strefie prywatnej, jak i biznesowej.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wśród nowych funkcji znalazły się:

  • Więcej możliwości personalizacji - w BBM Shop znalazło się 16 nowych emotikonów; dodatkowo użytkownicy BBM mogą już korzystać z tzw. naklejek, które są doskonałym sposobem by wyrazić swoje emocje czymś więcej niż klasyczną „buźką”; dzięki tym dodatkom korzystanie z BBM staje się świetną zabawą, która pozwala jeszcze bardziej oddać swoją osobowość w konwersacji.
  • Wiadomości z limitem czasu - wśród nowych funkcji BBM jest możliwość ustawienia tzw. timera, który określi, jak długo zdjęcia i wiadomości w komunikatorze będą dostępne dla innych użytkowników - wiadomość znika po upływnie czasu określonego w timerze lub kiedy użytkownik przestanie czatować.
  • Wycofywanie wiadomości - usuwanie wiadomości - aktualizacja komunikatora BBM pozwala usuwać wiadomości z czatu nie tylko przed przeczytaniem przez odbiorcę, ale również po.
  • Przesyłanie Zdjęć HD - pozwala na wygodne i szybkie przesyłanie zdjęć w wysokiej jakości do bliskich i przyjaciół.

źródło: microsoft/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe