agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
All-in-One z dotykowym składanym monitorem

All-in-One z dotykowym składanym monitorem

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Komputery All-In-One / 2013-08-14 17:59:00

Komputer stacjonarny typu All-in-One z monitorem Full HD, który można ustawić poziomo lub pionowo - to nowa propozycja firmy ASUS. Model ET2301 zasilany jest przez procesor Intel Core 4-tej generacji oraz wykorzystuje technologie: IPS odpowiadającą za żywe kolory i szeroki kąt widzenia, ASUS SonicMaster Premium i Intel Thunderbolt. Wyposażono go w ekran dotykowy, rozpoznający do dziesięciu punktów dotknięcia.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Konstrukcja ASUS ET2301 pozwala idealnie dopasować ustawienie wyświetlacza do potrzeb użytkownika. Specjalnie zaprojektowana podstawka z zawiasami w górnej i dolnej części umożliwia nachylenie ekranu pod kątem do 95 stopni. W pozycji pionowej wygodnie będzie się nam pracowało, gdy korzystamy z myszki i klawiatury. Natomiast ustawienie poziome zapewni komfortowe sterowanie dotykiem za pomocą 10 palców w systemie Windows 8. Wyświetlacz Full HD o przekątnej  23” posiada podświetlenie LED i technologię IPS, która odpowiada za jasne i żywe kolory oraz  178-stopniowy kąt widzenia. Obraz jest wyraźny, nawet jeśli patrzy się na niego z boku.

[[[zdjecie,12090,duze]]] Na pokładzie modelu ET2301 znajdziemy procesor Intel® Core™ i5 lub i7 4-tej generacji, który charakteryzuje się z ulepszonym multitaskingiem i wydajnością energetyczną. Przekłada się to na niższe temperatury, cichą pracę i szybkie działanie nawet podczas korzystania z najbardziej wymagających aplikacji. Z grafiką NVIDIA® GeForce® GT 740M gry DirectX 11 będą działały płynnie, a technologia NVIDIA 3D Vision® zadba o odbiór multimediów na wysokim poziomie. Wbudowane, potężne głośniki z wewnętrznym wooferem i zewnętrzny subwoofer (dostępny w zestawie opcjonalnie) dostarczają realistyczny, przestrzenny dźwięk. Technologia ASUS SonicMaster Premium, z wysokiej jakości podzespołami audio i profesjonalnym oprogramowaniem do przetwarzania dźwięku, zapewnia bogate i przyjemne dla ucha brzmienie. Dodatkowo dźwięk w ET2301 został ulepszony narzędziem MaxxAudio® Master firmy Waves, nagrodzonym Technical GRAMMY. W ASUS ET2301 zastosowano technologię 802.11ac Wi-Fi, czyli bezprzewodowy transfer danych możliwy jest na poziomie 867Mbit/s. Pobieranie plików i strumieniowanie filmów HD odbywa się niezwykle płynnie i sprawnie. Porty USB 3.0 i Intel Thunderbolt umożliwiają obsługę dużej liczby szybkich urządzeń peryferyjnych, a technologia ASUS AiCharger II pozwala na szybsze ładowanie smartfonów i tabletów, nawet gdy All-in-One jest wyłączony.

Nowy komputer wyposażono również w ekskluzywną technologię zwiększającą możliwości posiadaczy kilku komputerów z systemem Windows. Tryb Device Share zmienia ET2301 w stację dokującą, udostępniającą ekran dotykowy, głośniki i urządzenia peryferyjne USB notebookom poprzez podłączenie ich do portów HDMI i USB. ASUS Ai Crosslink ułatwia przesyłanie plików pomiędzy AiO, a innymi komputerami z systemem Windows za pomocą kabla USB - bez potrzeby tworzenia sieci.

Komputery stacjonarne ASUS - satysfakcja i niezawodność

Komputery stacjonarne ASUS odzwierciedlają tradycję najwyższej jakości, innowacji i trwałości. W badaniach przeprowadzonych przez PCWorld USA w 2012 roku wśród czytelników, dotyczących satysfakcji, niezawodności i serwisu, użytkownicy wskazali komputery stacjonarne firmy ASUS jako najlepszy wybór w tym segmencie, uzasadniając swe wysokie zadowolenie stosunkiem ceny do jakości, kompatybilnością z innym urządzeniami, łatwą obsługą i niezawodnością. Badanie pokazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych.

źródło: asus/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe