agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Alpine iLX-F903D stacja multimedialna

Alpine iLX-F903D stacja multimedialna

SPRZĘT RTV / Car-Audio / 2018-03-13 12:28:00

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów poszukujących systemów multimedialnych z dużym ekranem oraz niewymagających skomplikowanej instalacji, Alpine Electronics prezentuje model iLX- 903D - stację multimedialną do montażu w desce rozdzielczej zapewniającą 9 -calowy ekran dla różnych pojazdów wyposażonych w standardowe kieszenie radiowe 1DIN lub 2DIN.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

iLX-F903D to cyfrowa stacja multimedialna DAB+ z 9 - calowym ekranem dotykowym WVGA i konstrukcją bezdyskową (bez slotu CD / DVD). Wykorzystuje kieszeń 1DIN do instalacji, a ekran "unosi się" przed deską rozdzielczą pojazdu, umożliwiając dodanie ponad wymiarowego ekranu do różnych pojazdów bez potrzeby skomplikowanej, niestandardowej instalacji. Nazwa "Alpine Halo9" modelu iLXF903D jest odniesieniem do unikalnej pozycji unoszącego się ekranu i jego 9 - calowego rozmiaru. Alpine jest jedynym dużym producentem urządzeń rozrywki samochodowej, który oferuje kompletne systemy wyposażone w wyświetlacze większe niż standardowe ekrany o przekątnej 6,1 lub 7 cali. Do tego momentu, modele 8 i 9 - calowe Alpine były dedykowane dla konkretnego pojazdu i wymagały specjalnych ramek, aby nie zakłócały układu lub elektroniki deski rozdzielczej auta. Wprowadzenie
modelu iLX-F903D Alpine Halo9 i jego unoszącego się ekranu umożliwia teraz montaż 9 - calowego wyświetlacza dla znacznie szerszej gamy pojazdów.

  • Funkcje rozrywkowe

Model iLX-F903D wyposażony został w pełen zestaw funkcji rozrywkowych. Jego konstrukcja bez napędu została zaprojektowana by zapewnić kompatybilność smartfonów przez Apple CarPlay lub Android Auto z Asystentem Google. Mapy, muzyka, wiadomości i połączenia telefoniczne z telefonu iPhone lub telefonu z systemem Android są wyświetlane oraz kontrolowane poprzez ekran dotykowy urządzenia iLX-F903D. iLX-F903D oferuje również bezprzewodową technologię Bluetooth® ze streamingiem audio i wbudowanym odbiornikiem DAB +. Dostępny jest port USB umożliwiający odtwarzanie wideo lub audio (FLAC [Free Lossless Audio Codec], MP3, WMA i AAC), wejście AUX i wejście HDMI. Drugie wejście HDMI można dodać za pomocą selektora HDMI KCX-630HD (sprzedawanego oddzielnie). Odtwarzacz CD / DVD można również dołączyć przy wykorzystaniu modelu DVE-5300 CD / DVD (sprzedawany oddzielnie). Alpine oferuje także wiele interfejsów do fabrycznych wyświetlaczy pojazdów, umożliwiając korzystanie ze sterowania w kierownicach, czujników parkowania, wyświetlania klimatyzacji i innych.

  • Instalacja i montaż

9-calowy ekran jest przymocowany do regulowanego uchwytu podłączonego do obudowy 1DIN. Po zainstalowaniu ekran i uchwyt są przymocowane do obudowy w celu zapewnienia solidności i sztywności. Ekran przesuwa się nad deską rozdzielczą lub przed nią, podczas gdy jego tylna obudowa zwęża się dokładnie na krawędziach, aby uzyskać cienką i nowoczesną sylwetkę. W domyślnej pozycji wysuwany uchwyt ekranu przesuwa się pod kątem 90 stopni, a dolna część ekranu jest wyśrodkowana w odniesieniu do obudowy 1DIN. W tym momencie ekran może być ustawiony pod kątem w wybranych pozycjach, na potrzeby instalacji, aby poprawić widoczność lub odsunąć go od innych elementów na desce rozdzielczej. Ekran można ustawić w odległości 20 milimetrów (mm) od jego domyślnej pozycji, aby przesunąć go bliżej deski rozdzielczej. Można go przesunąć w górę lub w dół o 30 mm od domyślnej pozycji i można go przechylić w górę lub w dół maksymalnie o 45 stopni, w zależności od położenia góradół.

  • Wejście kamery

iLX-F903D został wyposażony w wejście kamery i nakładanie wskazówek odległości na obraz z kamery na 9 - calowym ekranie, aby pomóc w ocenie odległości (kamery sprzedawane są oddzielnie).

  • Dostępność

Model iLX-F903D będzie dostępny u autoryzowanych sprzedawców Alpine od marca 2018 roku.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe