agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Amica w gronie najlepszych

Amica w gronie najlepszych

2010-12-20 12:12:00

Kończy się rok. Dla firmy Amica obfitował on w wiele ważnych zdarzeń. Jednym z nich było znalezienie się w gronie finalistów prestiżowego konkursu "Dobry wzór".

Dobry Wzór to coroczny przegląd produktów organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Celem tego przedsięwzięcia jest wybranie i promowanie dobrze zaprojektowanych produktów dostępnych na polskim rynku. Jurorzy zwracają uwagę nie tylko na estetykę zgłaszanych przedmiotów, ale także na ich funkcjonalność. Przez cały rok produkty z różnych branż są monitorowane przez ekspertów Instytutu i kwalifikowane do I etapu konkursu.
W kolejnych etapach zakwalifikowane przedmioty oceniane są przez międzynarodowe jury i komisję Instytutu złożoną z ekspertów, w tym między innymi projektantów i przedstawicieli stowarzyszeń promujących innowacje.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach: Sfera Domu, Sfera Pracy i Sfera Publiczna. W tym roku eksperci monitorujący rynek wyłowili na naszym rynku aż 850 wyróżniających się wzorniczo produktów. Ostatecznie w konkursie wzięło udział 138 produktów i usług. Do finału zakwalifikowało się 71 z nich. W kategorii Strefa Pracy w gronie ścisłych finalistów znalazły się aż trzy produkty firmy Amica. Były to: płyta indukcyjna INARI PL 65 11 SF, czajnik KI 3011 NOBLIS oraz kuchenka mikrofalowa AMG 20E80GB.

"To wyróżnienie cieszy nas szczególnie, ponieważ wysokie oceny naszym produktom wystawili eksperci, którzy na co dzień zajmują się wzornictwem przemysłowym i śledzą trendy rynkowe" - mówi Zdzisław Wiese, rzecznik prasowy firmy Amica. "Ale warto podkreślić, że nagrodzone produkty są też chętnie wybierane przez naszych Klientów. Świadczy to o tym, że naszej firmie udało się połączyć wysokie walory estetyczny i ergonomiczne - na które uwagę zwrócili jurorzy, z wygodą użytkowania, trwałością i dobrą ceną - cenioną przez konsumentów."

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe