agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Analog X – nowe mikrofony sufitowe od ClearOne

Analog X – nowe mikrofony sufitowe od ClearOne

SPRZĘT RTV / Inne / 2018-07-30 14:57:18

ClearOne, globalny lider w zakresie dostarczania rozwiązań do komunikacji głosowej i wizualnej, poszerza serię mikrofonów sufitowych o model Analog X. Składa się on między innymi z macierzy 3 mikrofonów jednokierunkowych o dalekim zasięgu, które zapewniają przekazywanie bogatego i naturalnie brzmiącego dźwięku z obszaru o promieniu 360 stopni.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Łatwy w instalacji i przystępny cenowo, nowy ClearOne Analog X wyposażono jest w 3 ponumerowane elementy mikrofonowe i czytelny wskaźnik LED, informujący o włączeniu/wyciszeniu. Istnieje możliwość połączenia mostkowego do 4 mikrofonów sufitowych, aby utworzyć system 12 mikrofonów. Analog X jest w 100% ekranowany przed interferencjami i posiada najwyższy na rynku (74 dB) współczynnik S/N (sygnału do szumów - signal-to-noise ratio) co gwarantuje rozmowy bez żadnych zakłóceń. Kabel o długości 2,1 m pozwala na umieszczenie mikrofonu w odpowiedniej odległości od sufitu (od 0 do 2,1 m) tak by maksymalnie zoptymalizować przekazywanie wyraźnego dźwięku. Mikrofon sufitowy działa z dowolnym mikserem DSP.

“Klarowny i czysty dźwięk jest bez wątpienia kluczowym czynnikiem, wpływającym na efektywność komunikacji podczas każdego spotkania.” – powiedział Durai Ramachandiran, ClearOne Senior Director, Product Line Management, Pro Voice & AV Distribution. „Klienci, którzy znają dotychczasowe rozwiązania z linii mikrofonów sufitowych ClearOne, natychmiast będą w stanie dostrzec dodatkowe zalety modelu Analog X. Przede wszystkim cechuje go większa łatwość instalacji i adaptacji do bardziej wymagających pomieszczeń konferencyjnych.” – podsumował Durai Ramachandiran.

ClearOne Analog X gwarantuje znakomitą jakość dźwięku. Jest on idealny do rozwiązań konferencyjnych i nagłośnieniowych w pomieszczeniach o dowolnym rozmiarze, na przykład w salach wykładowych, salach posiedzeń, salach konferencyjnych, salach szkoleniowych, salach sądowych czy salach operacyjnych i wielu innych.

Analog X występuje w dwóch kolorach: w białym i czarnym.

Pełna oferta rozwiązań ClearOne dostępna jest u polskiego importera – firmy Kontel.

O KONTEL

KONTEL jest jednym z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań telekomunikacyjnych oraz sprzętu AV. Firma działa na rynku już od ponad 35 lat. Aktualnie portfolio dystrybutora tworzy prawie 30 renomowanych marek, m. in. Plantronics, ClearOne, Konftel, Polycom, Yealink, czy Ascom. W ofercie znajdują się system audio i wideokonferencyjne, telefony IP, systemy profesjonalnych mikrofonów i nagłośnienia, systemy fax-serwerowe, słuchawki do biur i Call Center, interkomy dla motocyklistów oraz systemy komunikacji dla szpitali i przemysłu. Firma KONTEL to także laureat prestiżowych wyróżnień w branży telco, między innymi Emerging Markets Distributor of the Year 2015, przyznanego przez firmę Plantronics. Więcej na www.kontel.pl

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe