agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Antywirusy G Data gotowe na Windows 10

Antywirusy G Data gotowe na Windows 10

INNE / Bezpieczeństwo IT / 2015-08-07 10:46:00

Wersje dla użytkowników domowych G DATA ANTIVIRUS, INTERNET SECURITY i TOTAL PROTECTION oraz wersje biznesowe w pełni gotowe na najnowszy system operacyjny od Microsoftu. Premiera odbyła się 29 lipca 2015. Wszystkie ustawienia oraz historia skanowania w już zainstalowanych wersjach oprogramowania G DATA zostaną zachowane podczas aktualizacji do najnowszych wersji obsługujących system operacyjny Windows 10. Aktualizacja zapewni kompleksową ochronę użytkownikom kolejnej wersji flagowego produktu giganta z Redmond.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

By zapewnić bezproblemową pracę na najnowszym systemie operacyjnym od Microsoftu G DATA dostarcza swoim klientom darmową aktualizację oprogramowania G DATA BUSINESS. Nowa wersja pozwala uprościć proces migracji do Windows 10 zapewniając kompleksową i nieprzerwaną ochronę stacji roboczych przed złośliwym oprogramowaniem w administrowanej sieci.

Dostępność aktualizacji oznacza, że rozwiązania G DATA są gotowe do pracy pod systemem Windows 10. Administratorzy wdrażający w swoich sieciach najnowszy system operacyjny od Microsoft mogą być pewni, że posiadają najlepszą ochronę przed atakami hakerów, szpiegowaniem czy złośliwym oprogramowaniem dzięki wykorzystaniu aktualnego i kompleksowego rozwiązania od G DATASoftware. Microsoft przygotowywał się do premiery już od kilku tygodni, firma informowała użytkowników o planowanym upgradzie za pomocą stosownej informacji wyświetlanej w obszarze powiadomień w prawym dolnym rogu ekranu. Użytkownicy Windows 7 i 8.1 będą mogli za darmo przesiąść się na dziesiąta wersje systemu operacyjnego. Oprogramowanie G DATA w wersjach dla użytkowników domowych jest w pełni kompatybilne z najnowszym systemem Microsoft.

Jednakże użytkownicy powinni zwrócić szczególną uwagę na dwa punkty związane z instalowaniem nowego systemu operacyjnego:

  • Użytkownicy powinni zainstalować wszelkie możliwe aktualizacje dla starej wersji systemu oraz zaktualizować wszystkie używane programy.
  • Czy oprogramowanie odpowiedzialne za ochronę antywirusową jest możliwie najbardziej aktualne i posiada aktywną licencje? Jeżeli tak, system Windows 10 zastosuje wszystkie dotychczasowe ustawienia podczas instalacji.   
     

źródło:gdata/agdrtv24.pl

 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe