agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin

Aplikacja Spotify dostępna na konsoli Xbox One

INNE / Aplikacje / 2017-08-09 07:01:12

Od dzisiaj aplikacja Spotify jest dostępna na konsolach Xbox One w 34 krajach, w tym w Polsce, zarówno dla użytkowników darmowych, jak i Premium. Integracja jednej z najpopularniejszych platform do słuchania muzyki oznacza, że miliony posiadaczy konsol Xbox One na świecie mogą teraz dowolnie dobrać najodpowiedniejszą oprawę audio do rozgrywki w ulubionych tytułach.

Użytkownicy mogą wybierać piosenki z biblioteki zapisanych utworów, przeszukiwać pełen katalog Spotify zawierający ponad 30 milionów ścieżek lub odtwarzać przygotowane wcześniej playlisty. Posiadacze konsol Xbox One mogą też w prosty sposób tworzyć własne kolekcje muzyczne - odtwarzaniem muzyki na żądanie można sterować bezpośrednio na konsoli za pomocą kontrolera bezprzewodowego Xbox. Konsola pozwala również na sterowanie muzyką bezprzewodowo z aplikacji Spotify na telefonie, tablecie i komputerze dzięki usłudze Spotify Connect.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Sklepie Xbox, a z okazji udostępnienia Spotify na konsolach Xbox One, Microsoft przygotował listę utworów wybranych przez popularnego wśród graczy Majora Nelsona. Więcej informacji na stronie spotify.com/xbox.

źródło: microsoft/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe