agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Aplikacja TomTom GO Mobile teraz dostępna także na iPhone

Aplikacja TomTom GO Mobile teraz dostępna także na iPhone

GSM / Aplikacje / 2016-03-14 14:50:18

TomTom (TOM2) GO Mobile, nowa aplikacja nawigacyjna na iPhone z usługą TomTom Traffic, jest już dostępna bezpłatnie na całym świecie w Apple App Store.  Każdy może korzystać z najwyższej klasy nawigacji TomTom i na bieżąco otrzymywać informacje o ruchu drogowym, pokonując miesięcznie do 75 km bez żadnych dodatkowych opłat*. Kierowcy mogą w prosty sposób zwiększyć zasięg do nieograniczonego, korzystając z zakupów za pośrednictwem aplikacji.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wykorzystując ten sam interfejs, co wielokrotnie nagradzana tradycyjna nawigacja TomTom GO, mobilna aplikacja pozwala kierowcom docierać do celu szybciej każdego dnia. Dzięki mapom offline, usłudze TomTom Traffic, wyrafinowanemu prowadzeniu oraz ostrzeżeniom o fotoradarach, aplikacja jest idealnym partnerem dla mobilnych użytkowników. Oferuje licencję na mapy całego świata, dzięki czemu kierowcy mogą jej używać w ponad 150 krajach bez konieczności łączenia z internetem**.

„Aplikację TomTom GO Mobile na iPhone stworzono z myślą o tych kierowcach, którzy chcą korzystać
z najlepszych rozwiązań TomTom na swoich smartfonach” - mówi Corinne Vigreux, Dyrektor Zarządzająca TomTom Consumer. „Całkowicie przeprojektowaliśmy nasze rozwiązanie mobilne, dzięki czemu każdy kierowca będzie miał szansę spróbować nawigowania z funkcją TomTom Traffic. Teraz wszyscy użytkownicy iPhonów mogą omijać miejsca, gdzie powstają korki i docierać do celu szybciej każdego dnia”.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Apple iTunes: https://itunes.apple.com/pl/app/tomtom-go-mobile/id884963367?mt=8

źródło: tomtom/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe