agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
ART FLASH - dla gracza, dla słuchacza

ART FLASH - dla gracza, dla słuchacza

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2016-08-22 10:46:00

Marka ART wzbogaciła ofertę akcesoriów dla graczy o nowy produkt. Słuchawki ART FLASH, podpięte do portu USB, zaświecą na niebiesko. Dzięki dołączonemu do zestawu adapterowi headset, poza komputerami stacjonarnymi, jest również kompatybilny ze smartfonami i notebookami wyposażonymi w pojedyncze złącze jack 3,5 mm.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

ART FLASH poszerzają portfolio gamingowych produktów marki ART. Dedykowane graczom, mogą znaleźć odbiorców również w gronie użytkowników poszukujących słuchawek do codziennego zastosowania - słuchania muzyki, oglądania filmów czy prowadzenia rozmów na Skype. Dzięki adapterowi z wtyczką 4-pin z powodzeniem można korzystać z nich, podpinając je do urządzeń mobilnych. W domowym użytkowaniu sprawdzą się zarówno w dzień, jak i po zmroku. Aby dodać jeszcze większego klimatu podczas gry, słuchawki zostały wyposażone w podświetlenie LED, aktywowane po podpięciu słuchawek do portu USB w komputerze. Komunikację pomiędzy graczami usprawni dyskretny i kompaktowy mikrofon, praktycznie niezauważalny na lewej słuchawce ART FLASH.

Odpowiednią izolację od dźwięków otoczenia mają zapewnić duże i wygodne nauszniki zamontowane na miękkim pałąku. Za swobodę ruchów jest odpowiedzialny długi - 2,4 metra - kabel w tekstylnym oplocie, który zminimalizuje ryzyko poplątania przewodu.

Pasmo przenoszenia słuchawek mieści się w przedziale 20 Hz - 20 kHz, a impedancja to 32 Ohmy. W przypadku mikrofonu jest to odpowiednio 16 Hz - 20 KHz oraz 2,2 Ohma. Czułość modelu FLASH wynosi 115 dB.

  • Słuchawki posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna modelu ART FLASH wynosi 99 PLN.

źródło: art/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe