agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
ASUS prezentuje płyty główne z serii AMD X470

ASUS prezentuje płyty główne z serii AMD X470

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Podzespoły komputerowe / 2018-04-16 08:32:19

Od czasu wydania w zeszłym roku platforma AMD Ryzen™ ożywiła rynek komputerów stacjonarnych oferując moc obliczeniową procesorów wielowątkowych wraz z wygodnymi możliwościami podkręcania i wydajnością gamingową. Pierwsza fala tych produktów wywołała prawdziwą burzę na rynku i miała wpływ na praktycznie wszystkie kategorie sprzętowe: począwszy od niedrogich komputerów o doskonałym stosunku ceny do wydajności, aż po systemy o najwyższych specyfikacjach przeznaczone dla graczy i twórców treści. Teraz firmaASUS jest gotowa na drugą falę, oferując nową rodzinę płyt głównych opartych na nowym chipsecie AMD X470Chipset X470 został zaprojektowany w celu dodatkowego zwiększenia wydajności następnej generacji procesorów AMD Ryzen z serii 2000 o nazwie kodowej Pinnacle Ridge, ale zachowuje przy tym kompatybilność wsteczną z aktualnymi procesorami Ryzen.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nasza seria X470 obejmuje sześć płyt głównych, a każda z nich posiada swojego wyjątkowego ducha. Nowej gamie produktów przewodzą ROG Crosshair VII Hero i jej bliźniaczka z kartą Wi-Fi, oferując wzornictwo w stylu stealth i opcje dla poważnych overclockerów, doświadczonych entuzjastów oraz graczy. Spokrewniona z nimi płyta główna Strix X470-F Gamingposiada takie zalety jak łatwe dostrajanie systemu oraz całkiem nowy poziom personalizacji - w bardziej korzystnej cenie, natomiast na płycie Strix X470-I Gaming zmniejszono wszystko do formatu mini-ITX z myślą o zastosowaniu w systemach o kompaktowej obudowie.

TUF X470-PLUS Gaming podąża w innym kierunku oferując komponenty klasy wojskowej, korzystając na współpracy z partnerami z branży komputerowej i głównie koncentrując się na umożliwieniu funkcjonalnej integracji sprzętu, która rozciąga się znacznie dalej poza samo dopasowanie wyglądu. Wychodząc poza coraz bardziej dominujący obszar gamingowy, płyta główna Prime X470-PRO jest poważną alternatywą dla twórców treści oraz użytkowników potrzebujących systemu do codziennej pracy. Zapewnia ona przy tym nowy poziom udoskonaleń dla użytkownika oraz wzornictwo inspirowane futurystyczną architekturą.

Pomimo oczywistych różnic pomiędzy poszczególnymi modelami, nasze produkty z rodziny X470 łączy kilka wspólnych funkcji i możliwości, które zostały dopracowane w trakcie ponad trzydziestoletniej historii płyt głównych ASUS. Od zaawansowanych możliwości ustawień systemu, poprzez chłodzenie, aż po personalizację - ten sprzęt został stworzony dla zmaksymalizowania potencjału Twojego komputera.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe