agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin

ASUS prezentuje płyty główne z serii Z270

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Podzespoły komputerowe / 2017-01-04 08:09:58

ASUS ogłasza kompletną linię płyt głównych Z270,  zaprojektowanych w celu maksymalnego wykorzystania potencjału procesorów Intel® Core™ siódmej generacji. Nowa rodzina obejmuje bardzo oczekiwaną następną generację płyt głównych do gier Republic of Gamers (ROG) Maximus IX — zwłaszcza że model Maximus IX Apex już zapewnił sobie miejsce w historii, ustanawiając osiem rekordów świata i 13 pierwszych miejsc w skali globalnej w kilku najcięższych benchmarkach.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wśród zaprezentowanych modeli znalazły się najnowsze płyty główne do gier ROG Strix dla entuzjastów zwracających uwagę na styl, zupełnie nowa seria ASUS Prime do codziennego przeprowadzania zmian i regulacji, a także najnowsze płyty ASUS TUF o stabilności 24/7 i zupełnie nowych opcjach przetaktowania. Seria płyt głównych ASUS do stacji roboczych również została przystosowana do rewolucji Z270 — wszystkie płyty są naszpikowane wyjątkowymi technologiami pozwalającymi użytkownikom wycisnąć maksimum wydajności z najnowszych CPU Intela.

 

Komentując serię płyt głównych Z270, Joe Hsieh, wiceprezes firmy ASUS oraz dyrektor generalny działu płyt głównych i planowania nowych produktów, powiedział: „Nasze poprzednie generacje zostały sprawdzone i były najczęściej nagradzane przez wiele szanowanych mediów, dowodząc, że ASUS jest marką numer jeden w płytach głównych. Robimy, co w naszej mocy, by zaoferować najlepiej sprzedające się, łatwe w użyciu, stabilne i godne zaufania płyty główne (Best-selling, Easy-to-use, Stable, Trusted) — stąd w skrócie zwiemy je BEST. W przypadku naszej generacji Z270 do maksimum rozwinęliśmy innowacyjność i możliwość dostosowywania, udostępniając takie funkcje personalizacji jak oświetlenie RGB Aura Sync oraz obsługa podzespołów stworzonych na drukarkach 3D. Podjęliśmy też współpracę z firmą Shapeways w celu uruchomienia specjalnego sklepu ASUS, w którym użytkownicy z całego świata mogą nabyć, pobrać i dostosować dowolne akcesoria drukowane w 3D, więc nie będą już musieli wpatrywać się w monotonną, nieatrakcyjną obudowę komputera. Pora uwolnić moc procesorów Intel Core siódmej generacji — a płyta główna ASUS z serii Z270 idealnie się do tego nadaje!”

źródło: asus/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe