agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
ASUS z kampanią CreateAsUs na Targach Plakatu 2016

ASUS z kampanią CreateAsUs na Targach Plakatu 2016

2016-12-02 13:05:00

Na odbywających się w Warszawie 4 grudnia br. Targach Plakatu 2016 firma ASUS obecna będzie ze swoją kampanią CreateAsUs, która zachęca użytkowników do kreatywności - zarówno jeżeli chodzi o personalizację sprzętu, jak i jego wykorzystywanie w obszarze grafiki. Na stoisku odbędą się spotkania z ambasadorami kampanii - znanymi grafikami, rysownikami młodego pokolenia, a także twórcami związanymi z digital i speed paintingiem.

Pokazane zostaną najnowsze produkty z kategorii notebooków i urządzeń 2w1, m.in.: ZenBook 3 i Transformer 3 Pro, a odwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i atrakcjach. Co istotne, ASUS został także głównych partnerem technologicznym wydarzenia.  W jesienno-zimowej odsłonie kampanii CreateAsUs jej ambasadorami są: Alek Lis Kula Morawski, Mateusz Suda, Ilona Myszkowska (Chata Wuja Freda), Patryk Hardziej i Darek Zabrocki.  To ich będzie można spotkać w strefie ASUSa na Targach Plakatu i zobaczyć jak tworzą na żywo. Nie zabraknie też czasu na rozmowy. Ponadto zorganizowanych zostanie wiele aktywności i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami jak m.in. najnowsze smartfony ASUS ZenFone 3 czy powerbanki ASUS ZenPower. Będzie można otrzymać także zestawy wlepek z grafikami #CreateAsUs.

Główne atrakcje w strefie ASUS:

  • Alek Lis Kula Morawski i Mateusz Suda na żywo będą tworzyć pracę w technice digitalowej i analogowej;
  • Ilona Myszkowska (Chata Wuja Freda) stworzy w trakcie trwania targów pięć unikalnych grafik, którymi zostaną przyozdobione ekotorby dla odwiedzających;
  • Zorganizowany zostanie konkurs na reportaż z wydarzenia - zadaniem będzie przygotowanie krótkiej relacji za pomocą funkcji Instastories i zamieszczenie jej  Instagramie;
  • Ponadto: wspólne rysowanie na dużej ścianie, możliwość przygotowania gifów z wykorzystaniem grafik z pierwszej edycji konkursu #CreateAsUs, strefa rysowania dla najmłodszych.
  • Podczas targów odbędą się również warsztaty z ambasadorami marki - Darkiem Zabrockim, Mateuszem Sudą i Patrykiem Hardziejem. Zapisy na warsztaty zostały już zamknięte.

TARGI PLAKATU, 4.12.2016, DOM TOWAROWY BRACI JABŁKOWSKICH, ul. Bracka 25, godz.: 10:00-19:00 

źrodło: asus/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe