agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Asustor: wygraj nowy model NAS-a!

Asustor: wygraj nowy model NAS-a!

2017-08-10 13:28:01

Asustor właśnie rusza z konkursem dla specjalistów od IT i MIS, w którym do wygrania jest zaawansowany dysk sieciowy NAS AS6302T

Dlaczego warto mieć w pracy NAS-a? Urządzenie to pozwala bezpiecznie przechowywać pliki. Choć niedostępne dla osób nieupoważnionych, to właściciel tych danych będzie miał do nich dostęp niemal z każdego miejsca na świecie. NAS znacznie ułatwia też udostępnianie firmowych informacji określonym pracownikom. 

W AS6302T pojawią się wszystkie  funkcje unikalne dla NAS-ów Asustora, takie jak m.in.  WOW (Wake on WAN) - to właśnie ten tryb pozwala uruchomić urządzenie nawet jeśli nie mamy dostępu do sieci docelowej, w której znajduje się NAS.  Do tego dochodzi też możliwość rozbudowania pamięci urządzenia, czy chociażby opcja magazynowania danych na dyskach przy pomocy aplikacji MyArchive. 

Jak wziąć udział w zabawie i zyskać szansę na zdobycie AS6302T? W pierwszej kolejności należy wejść na stronę konkursową, gdzie w przejrzysty sposób opisane są kolejne kroki, jakie należy w tym celu podjąć. Tam też znajduje się regulamin konkursu.

źródło: asustor/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe