agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Automatyczny ekspres do kawy - Gaggenau

Automatyczny ekspres do kawy - Gaggenau

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy do zabudowy / 2010-11-29 10:15:00

Kawa - "produkt" coraz bardziej lubiany przez Polaków. Już nie tylko rano mała czarna obowiązkowo, ale również w czasie dnia, na spotkaniu, po obiedzie, wieczorem - lubimy delektować się espresso, latte machiatto, czy cappuccino każdego dnia. Co ważne już nie tylko w restauracjach, czy kawiarniach - Polacy pragną rozkoszować się kawą również w domach.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Aby niepowtarzalny aromat kawy roznosił się po całym domu potrzebny jest nam nie tylko dobry ekspres, ale również i barista - funkcje te łączy automatyczny ekspres do kawy marki Gaggenau - CM 250.

Co podać? Latte, czy cappuccino?

Automatyczny ekspres w zaledwie kilku sekund przygotuje każdą kawę jaką zechcesz: latte, cappuccino, kawę z mlekiem lub bez - nowością w urządzeniu tym jest funkcja - personalizacji, za dotknięciem jednego przycisku w kilka sekund mamy przygotowaną kawę. Dużym ułatwieniem jest również duży wyświetlacz, na którym pokazane są wszystkie potrzebne informacje tj. rodzaj napoju, wielkość porcji, moc i temperatura - problemem dla CM 250 nie jest również np. przygotowanie gorącej wody na herbatę. System personalizacji pozwala nam również na wybór jednej z siedmiu scenerii na wyświetlaczu - czyli kto co lubi.

Innowacyjność!

Nowością w ekspresie marki Gaggenau jest młynek tarczowy z wysokogatunkowej ceramiki - niezwykle trwały i bezgłośnie mielący ziarna kawy na aromatyczny proszek. Warto dodać, że można ustawić również dokładność mielenia, a dzięki specjalnej technice kawa jest prasowana i zawirowywana, co pozwala  "wyłuskać" doskonały aromat z każdego ziarenka. W pojemniku na mleko można przez dłuższy czas przechowywać do 0,7 litrów mleka.

Design - czyli cieszyć nasze oczy!

Ekspres ten znakomicie współgra z cała linią urządzeń z serii 200 charakteryzującą się wykonaniem ze stali szlachetnej lub aluminium. Podobnie jesli mowa o wyświetlaczu i pokrętłach - widać, że designem świetnie komponuje się z serią 200. Polecamy zatem łączyć ekspres CM 250 z piekarnikami i kuchenkami mikrofalowymi marki Gaggenau.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe