agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
BB FIT 305 PLANTRONICS - Design stworzony z myślą o miłośnikach sportu

BB FIT 305 PLANTRONICS - Design stworzony z myślą o miłośnikach sportu

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2018-05-28 14:37:12

Plantronics, pionier w dziedzinie rozwiązań audio i technologii ubieralnych, jest twórcą serii BackBeat FIT - bezprzewodowych słuchawek dopasowanych do różnych typów aktywności fizycznej. W tej serii znajdziemy takie produkty jak BackBeat FIT, BackBeat FIT 300 i BackBeat FIT 500, a teraz także BackBeat FIT 305. Słuchawki występują w 4 wersjach kolorystycznych: limonkowej, koralowej, granatowej oraz czarnej.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Tak jak całą serię Plantronics FIT - BackBeat FIT 305 cechuje wygoda, stabilność i trwałość. Wysoka jakość dźwięku inspiruje do treningu zarówno tych, którzy dopiero zaczynają pracę nad formą, osoby ćwiczące jogę, jak i maratończyków realizujących intensywne plany treningowe.

Nowe słuchawki BackBeat FIT 305 to jedne z najlżejszych na świecie słuchawek Bluetooth®, zaprojektowane tak, by można było korzystać z nich zarówno podczas treningu, jak i w życiu codziennym. Douszna dyskretna konstrukcja jest odporna na pot. Jednocześnie zapewnia mobilność oraz tłumi niechciane odgłosy na siłowni. Pokryty materiałem o niskim współczynniku tarcia kabel, sześciogodzinny czas pracy baterii i wkładki douszne sprawiają, że seria BackBeat FIT 305 doskonale sprawdza się zarówno podczas aktywnego spędzania czasu wolnego, jak i w codziennym życiu, dostarczając wysokiej jakości doznań dźwiękowych.

Dostępne są w oryginalnych kolorach, dzięki którym stają się idealnym akcesorium do uzupełnienia każdego sportowego outfit’u.

  • Model BackBeat FIT 305 dostępny jest w skelepach Media Markt i Saturn oraz EURO RTV Euro AGD w cenie 399 PLN.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe