agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
BEKO prezentuje najnowsze wzornictwo i innowacje produktowe na EuroCucinie w Mediolanie

BEKO prezentuje najnowsze wzornictwo i innowacje produktowe na EuroCucinie w Mediolanie

2018-04-23 10:10:00

Beko, wiodąca europejska marka AGD, oferująca urządzenia wolnostojące i do zabudowy, zaprezentowała na targach EuroCucina w Mediolanie swoje najnowsze innowacyjne produkty i projekty.

Cechujące się wyjątkowym designem kolekcje Beko to cała gama sprzętów, które pozwalają na dopasowanie technologicznych innowacji do aktualnych potrzeb i poczucia estetyki Klienta. Umożliwiają ponadto utrzymanie najwyższych standardów przechowywania i przygotowywania żywności. Oferowane przez Beko urządzenia kuchenne zostały wyposażone w szereg innowacji ułatwiających życie użytkownikom. Chcesz upiec jagnięcinę równocześnie z bezą? To żaden problem dzięki technologii Split&Cook®. Umożliwia ona ich przygotowanie w jednym piekarniku, w tym samym czasie, w dwóch różnych temperaturach, bez obaw o mieszanie się aromatów.

Lubisz gotowanie, ale rozpraszają Cię zapachy towarzyszące przyrządzaniu potraw? Rozwiązaniem jest oferowana przez Beko technologia HobToHood®. To zsynchronizowana współpraca płyty i okapu, dzięki której zostaje określona dokładna prędkość ekstraktora i ustawiony optymalny poziom wentylacji.

Aby maksymalnie kontrolować wielkość płomienia, Beko oddaje do dyspozycji technologię FlameAdjust™, która pozwala dobrać jego poziom w precyzyjny sposób. Dziewięciostopniowa skala umożliwia dostosowanie ustawień palnika do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Po dniu wypełnionym gotowaniem, warto użyć zmywarki Beko najnowszej generacji. Dzięki technologii AutoDosing urządzenie samo dobierze detergent, potrzebny do skutecznego umycia naczyń. Kiedy natomiast jego poziom się obniży, pomoże automatycznie zamówić nowy środek.

Zastosowane w sprzętach Beko rozwiązania ułatwiają dokonywanie korzystnych dla zdrowia wyborów. Przykładem jest technologia NeoFrost™ Dual Cooling, dzięki której topowe modele chłodziarko-zamrażarek najwyższej jakości, wyposażone w dwa oddzielne systemy chłodzenia, stworzą idealne środowisko dla przechowywania żywności. Pierwszy z nich zapewnia wysoki poziom wilgotności, utrzymując tym samym świeżość produktów przechowywanych w lodówce, podczas gdy system chłodzenia zamrażarki wysusza powietrze, zapobiegając gromadzeniu się lodu. Ponadto, dzięki technologii NeoFrost™ Dual Cooling zapachy wewnątrz urządzenia nie mieszają się.

- W Beko dokładamy wszelkich starań, aby codzienne życie naszych klientów i ich rodzin było łatwiejsze.  Wspieramy ich m.in. w walce z otyłością dzieci, nie tylko dzięki najnowszym technologiom, ale także poprzez współpracę z naszymi przyjaciółmi z FC Barcelony w ramach kampanii #jedzjakmistrz - mówi Zeynep Yalim Uzun, CMO Arçelik.

Goście stoiska Beko podczas EuroCuciny zostali zaproszeni na prezentację szerokiej gamy innowacyjnych urządzeń, podczas której juror włoskiej edycji MasterChefa przygotowywał swoje autorskie, smaczne i zdrowe potrawy.

Firma Beko, której hasłem jest „Oficjalny Partner Twojego Dnia”, stawia sobie za cel pomoc swoim Klientom w ich codziennym życiu i domowych zadaniach. Dzięki naszym urządzeniom, stawiającym zarówno na innowację, jak i na wysublimowany design, doznania kulinarne stają się pełniejsze, a kuchenne wnętrza wyglądają bardzo elegancko.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe