agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Bezprzewodowe słuchawki douszne Creative Aurvana Trio Wireless z systemem potrójnych przetworników, oraz z technologią Super X-Fi

Bezprzewodowe słuchawki douszne Creative Aurvana Trio Wireless z systemem potrójnych przetworników, oraz z technologią Super X-Fi

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2020-07-21 11:02:44

Creative Technology prezentuje nowe słuchawki douszne Creative Aurvana Trio Wireless. To już trzeci model słuchawek dousznych z serii Aurvana w którym zastosowano system potrójnych przetworników. Producent zastosował w swoim urządzeniu najnowsze dostępne technologie i tak zaprojektował słuchawki by zapewnić jak największy komfort użytkowania.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Za jakość dźwięku w słuchawkach odpowiadają potrójne przetworniki pracujące w paśmie 5Hz do 20KHz. Za czystość i szczegółowość tonów wysokich odpowiada przetwornik z kotwicą zrównoważoną. Za średnie pasmo odpowiada drugi przetwornik z kotwicą zrównoważoną dla zapewnienia szerokiej sceny i czystego naturalnego wokalu. Za niskie, realistyczne i bogate tony odpowiada 10mm przetwornik dynamiczny z biocelulozy. By zniwelować opóźnienia i zadbać o jakość dźwięku w słuchawkach zastosowano kodeki aptX ™ HD, aptX ™ Low Latency, AAC, SBC oraz połączenie Bluetooth 5.0.

TECHNOLOGIA SUPER X-FI

Za technologię Super X-FI, czyli wirtualizacji przestrzennej dźwięku, odpowiada umieszczony w pałąku mikroprocesor UltraDSP. Super X-FI to ciesząca się uznaniem technologia przez cenionych dziennikarzy z CNET, PCWorld i nagrodzona 23 nagrodami CES „Best-of” w 2019/2020 r. Technologia Super X-Fi odwzorowuje wrażenia słuchowe płynące z wysokiej klasy zestawu wielogłośnikowego i powtarza te same rozległe doświadczenia w słuchawkach  z identyczną głębią, szczegółowością, realizmem i czystością dźwięku.

* Technologia Super X-Fi działa tylko z lokalnymi plikami muzycznymi pobranymi na Twoje urządzenie, np. Odtwarzacz MP3. Nie obsługuje treści przesyłanych strumieniowo. Niektóre chronione treści pobrane (np. Spotify, YouTube) mogą działać tylko w odpowiednich aplikacjach.

JAKOŚĆ ROZMÓW BEZ ZAKŁÓCEŃ

Za jakość rozmów odpowiada umieszczony na pałąku mikrofon wielokierunkowy  typu MEMs o charakterystyce przenoszenia 100Hz do 10KHz, w którym dodatkowo zastosowano technologię Qualcomm cVc ™ 8.0. dla redukcji szumów i hałaśliwego otoczenia.

DO 20 GODZIN ODTWARZANIA

W pałąku umieszczono akumulator litowo-polimerowy zapewniający pracę słuchawek nawet do 20 godzin odtwarzania treści audio na jednym ładowaniu. Pieczę nad oszczędnością baterii ma opatentowana technologia AuraSeal.

* Pomiaru dokonano na umiarkowanym poziomie głośności. Rzeczywista żywotność baterii zależy od ustawień użytkowania i warunków środowiskowych.

KOMFORT UŻTKOWANIA

Dla komfortu użytkowania producent udostępnia 6 rodzajów wkładek dousznych, silikonowych lub piankowych. Słuchawki dla komfortu noszenia posiadają magnesy, które zostały  umieszczone po zewnętrznej stronie słuchawek. Słuchawki posiadają obsługę asystentów głosowych Siri lub Asystenta Google.

DANE TECHNICZNE:

Słuchawki/Przetworniki:

 • 10 mm dynamiczny przetwornik biocelulozy
 • Dwudrożny przetwornik z kotwicą zrównoważoną

Pasmo przenoszenia:

 •  5Hz - 20KHz

Wbudowany mikrofon:

 • Pasmo przenoszenia:100Hz - 10KHz
 • Typ mikrofonu: wielokierunkowy mikrofon MEMS z aktywną redukcją szumów
 • Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz
 • Czułość (1 kHz): -42 dBV / Pa
 • Technologia Qualcomm cVc ™ 8.0

Bluetooth:

 • 5.0; Częstotliwość: 2,4 GHz
 • Bezprzewodowy zasięg działania: do 10 m

Cena i dostępność.

Słuchawki Creative Aurvana Trio Wireless kosztują 449zł.  Kupisz je w oficjalnym sklepie Creative na stronie www.creative.com,

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe