agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
„Biała gwiazda” od Oki na Festiwalu Druku
C711WT

„Biała gwiazda” od Oki na Festiwalu Druku

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2013-09-05 12:52:00

Na tegorocznych targach reklamy i poligrafii reklamowej ,,Festiwal Marketingu Festiwal Druku” Oki zaprezentuje najciekawsze produkty i rozwiązania ze swojego portfolio, dedykowane rynkowi wydruków profesjonalnych i grafiki kreatywnej- C711WT oraz C841

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

W dniach 9-10 września w warszawskiej hali EXPO odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Marketingu i Festiwalu Druku, wydarzenia przygotowanego specjalnie dla firm z sektora branży poligraficzno-reklamowej. Oki zaprezentuje tam swoją innowacyjną drukarkę z białym tonerem C711WT, która już powoli zrewolucjonizowała rynek wydruków reklamowych. Oferuje ona bowiem agencjom reklamowym i studiom graficznym elastyczność i ogromną swobodę w projektowaniu oraz produkcji wielu różnych materiałów marketingowych i reklamowych we własnym zakresie. Wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie. C711WT obsługuje szeroką gamę nośników: od kolorowych papierów po przezroczystą folię termotransferową, dzięki temu uzyskanie nadruków w kolorze białym na materiałach reklamowych stało się dużo prostsze i tańsze również w przypadku małych wolumenów lub wręcz pojedynczych sztuk.

Do niedawna drukowanie w białym kolorze było procesem bardzo pracochłonnym oraz kosztowym. Brakowało łatwego rozwiązania, pozwalającego na drukowanie białej grafiki i tekstu o wysokiej jakości obok żywych kolorów na papierze o ciemnym zabarwieniu, przezroczystej folii i materiałach termotransferowych w praktyczny i ekonomiczny sposób. Urządzenia Oki otwierają nowy rozdział w branży reklamowej i stwarzają szereg nowych możliwości dla druku. Dzięki rewolucyjnej, autorskiej technologii firmy Oki, otrzymujemy możliwość prostego i atrakcyjnego cenowo drukowania w każdym kolorze, także białym. Oki C711WT to ponadto energooszczędność, dbałość o środowisko i niskie koszty eksploatacji - wszystko razem sprawia, że jest on niewątpliwie doskonałym urządzeniem dla chcących drukować taniej w białym kolorze. To też na pewno bardzo ciekawy punkt na mapie wystawców tegorocznej edycji targów „Festiwal Marketingu Festiwal Druku”.

[[[zdjecie,12396,duze]]]

Na stoisku Oki prezentowana będzie również kolorowa drukarka dla formatów A3 i A4 - C841 stworzona w odpowiedzi na potrzeby firm i działów zajmujących się zaawansowaną grafiką kreatywną. Najwyższej jakości wydruki w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, wysoka prędkość druku, niezwykła wydajności tonerów i zredukowane całkowite koszty eksploatacji - to tylko najważniejsze cechy modelu C841.

- "Festiwal Druku to jedno z największych branżowych wydarzeń, na którym nie mogło zabraknąć Oki. Uczestnictwo w tegorocznej edycji daję nam szansę zarówno na zaprezentowanie innowacyjnego sprzętu, który dzięki wykorzystaniu białego tonera na nowo definiuje potencjał branży reklamowej i otwiera szereg możliwości dla druku, jak i umożliwia nam bezpośredni kontakt z naszymi klientami. Biorąc udział we wrześniowym festiwalu mamy możliwość odpowiedzi na wszystkie nurtujące naszych odbiorców pytania dotyczące eksploatacji, wykorzystywanej technologii czy oprogramowania, które stosujemy w naszych produktach" - mówi Tomasz Ziędalski CEE Product Marketing Manager Oki Systems Polska.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe