agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Black & White – nowe dwupalnikowe płyty indukcyjne Freggia
Płyta indukcyjna HCFI32W

Black & White – nowe dwupalnikowe płyty indukcyjne Freggia

DUŻE AGD / Płyty grzejne / 2018-08-29 12:35:41

Tylko 30 metrów szerokości i dwa palniki. Marka Freggia łączy najbardziej zaawansowaną oraz skuteczną technologię grzania indukcyjnego z eleganckim, kompaktowym urządzeniem, które pomoże efektywnie zagospodarować przestrzeń roboczą, nawet w najmniejszej kuchni.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dwupalnikowa płyta indukcyjna HCFI32 z linii Compatto to nowość w ofercie marki Freggia. Urządzenie dostępne w dwóch kolorach – białym i czarnym wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i eleganckim, fazowanym frontem. 

PŁYTA DO ZABUDOWY FREGGIA HCFI32W

Płyta wyposażona jest w szereg nowoczesnych technologii, ułatwiających codzienne przyrządzanie posiłków. Dzięki funkcji automatycznego określania średnicy naczyń, korzystanie z niej jest niezwykle intuicyjne. Z powodzeniem można na niej stosować naczynia o mniejszym rozmiarze niż strefa grzewcza, co jest niezwykle przydatne w kuchni o ograniczonych przestrzeniach roboczych.

Kolejnym udogodnieniem, jest funkcja "Booster", która pozwala zwiększyć moc strefy gotowania o 50% i tym samym zaoszczędzić sporo czasu, przygotowując swoje ulubione dania w znacznie krótszym czasie. Płyta posiada również timer z opcją automatycznego wyłączania, który zakończy pracę strefy grzewczej po tym, jak upłynie zaprogramowany przez nas czas gotowania. 

PŁYTA DO ZABUDOWY FREGGIA HCFI32B

We wszystkich płytach indukcyjnych Freggia zastosowano szereg rozwiązań, dzięki którym korzystanie z urządzeń jest bezpieczne dla całej rodziny. Ochrona przez przypadkowymi naciskami zapobiega niekontrolowanemu włączeniu się powierzchni, np. przez dzieci. Natomiast zabezpieczenie przed przelaniem wyłącza powierzchnię grzewczą i blokuje ją w przypadku wykipienia potrawy. Niezwykle funkcjonalny jest również wskaźnik ciepła resztkowego, który ostrzega o wysokiej temperaturze strefy grzewczej oraz funkcja automatycznego wyłączaniapłyty, aktywująca się w momencie, gdy urządzenie zostało pozostawione bez nadzoru przez dłuższy czas.

Płyta indukcyjna HCFI32

  •       Szerokość 30 cm
  •       Dwa kolory – czarny i biały
  •       Intuicyjne sterowanie dotykowe
  •       Funkcja Booster 
  •       Automatyczne wykrywanie średnicy naczyń

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe