agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Blender wszechrobiący - zrobi dla Ciebie wszystko

Blender wszechrobiący - zrobi dla Ciebie wszystko

MAŁE AGD / Blendery / 2016-06-27 14:04:52

W wyjątkowym konkursie Bosch można wygrać 2 500 zł lub zwrot gotówki. Wystarczy zakupić jeden z blenderów objętych promocją i stworzyć przepis na tematyczne danie wykonane przy pomocy urządzenia. Akcja potrwa do 31 lipca 2016 roku, a do udziału w niej zachęcać będą również blogerzy kulinarni, którzy zmierzą się z nie lada zadaniem: przyrządzaniem potraw wyłącznie przy pomocy blendera.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Konkurs obejmie cztery edycje tematyczne: śniadanie do łóżka, zupa pełna ciepła, obiad od serca i deser na osłodę. Zadaniem konkursowym jest stworzenie przepisu na potrawę przygotowaną przy użyciu blendera, sfotografowanie jej i przesłanie zgłoszenia w formularzu na stronie www.bosch-home.pl. Przepis powinien odpowiadać właśnie trwającej edycji tematycznej, jednak by zwiększyć swoje szanse na wygraną, można wziąć udział w każdej z nich. Nagrodą główną w każdej edycji konkursu jest 2 500 zł oraz dziesięć nagród dodatkowych w postaci zwrotu gotówki za zakup urządzenia.

Blendujący blogerzy

By pokazać funkcjonalność blenderów Bosch, marka rzuciła wyzwanie dwóm blogerom kulinarnym, którzy zmierzą się z zadaniem tworzenia pysznych potraw przygotowanych przy użyciu wyłącznie blendera. Efekty ich pracy mają zachęcić do eksperymentów w kuchni i wzięcia udziału w konkursie.

Zrobią dla Ciebie wszystko

Konkurs obejmuje blendery z trzech linii urządzeń. Linia MaxoMixx jest wyposażona m.in. w końcówkę z poczwórnym ostrzem QuattroBlade Pro, która zapobiega rozchlapywaniu żywności. Przedstawiciel serii ErgoMixx (MSM66155) oferuje z kolei specjalną końcówkę ProPuree, która idealnie rozetrze warzywa, ziemniaki czy owoce na gładką masę, tym samym sprawdzi się w przygotowaniu posiłków dla niemowląt.

Porcja na raz?

Z kolei blender CleverMixx wyposażony jest w dodatkową, drugą stopę miksującą SlimFoot, dzięki której możemy nie tylko szybko przygotować porcję obiadu dla najmłodszych, ale także małą ilość dressingu czy majonezu do sałatki bezpośrednio w małym naczyniu.

źródło: bosch/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe