agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Bose poszerza rodzinę rozwiązań nagłośnieniowych L1

Bose poszerza rodzinę rozwiązań nagłośnieniowych L1

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2012-10-01 19:09:00

Bose poszerza swoją rodzinę rozwiązań nagłośnieniowych L1, dodając nowy system „L1 Model 1S”: przenośny system nagłośnienia, który oferuje najlepszą kombinację wydajności i mobilności wśród systemów L1. System „L1 Model 1S” łączy muzyków, DJ-ów i innych wykonawców z publicznością. Sprawdzi się podczas przyjęć, prezentacji i imprez z widownią do 300 osób. Nowy moduł basowy Bose B2 jest dostępny zarówno dla systemów „L1 Model 1S”, jak i dla systemów „L1 Model II”, umożliwiając użytkownikom systemów L1 osiągnięcie większej ilości niskich częstotliwości, w przypadku potrzeby uzyskania potężniejszych basów.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

System L1 Model 1S: szerokie pokrycie, klarowny dźwięk

[[[zdjecie,8143,prawa]]] Tak jak w przypadku systemów „L1 Model II” i „L1 Compact”, system „L1 Model 1S” wykorzystuje opatentowany układ głośników, zapewniając wyraźny, potężny dźwięk na całym obszarze odsłuchu. 12 przetworników w układzie liniowym Articulated Array zapewnia 180-stopniowe pokrycie poziome z dwukrotnie mniejszym spadkiem głośności niż w przypadku konwencjonalnych systemów. Czy to muzyka na żywo, spektakl teatralny, czy przyjęcie weselne -wykonawcy i publiczność usłyszą pełny, szczegółowy, tonalnie zrównoważony dźwięk, zarówno będąc z przodu systemu, jak i na obrzeżach widowni. System „L1 Model 1S” składa się z czterech lekkich elementów, które można złożyć i rozłożyć w minutę, bez konieczności użycia statywów i przewodów. Elementy te można zapakować w znajdujące się w zestawie trzy torby transportowe. Materiały i konstrukcja systemu zostały zaprojektowane tak, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom muzyków, DJ¬ów i ogólnym zastosowaniom PA. System L1 Model 1S zawiera również zintegrowany port RJ45 do podłączenia opcjonalnego procesora efektów T1 ToneMatch -wielokanałowego urządzenia, oferującego cztery kanały wejściowe, z niezależnym wyborem ustawień i efektów ToneMatch. ToneMatch zapewnia muzykom dostęp do cyfrowej obróbki sygnału i oferuje kompletny zestaw efektów klasy studyjnej, jak również dodatkowe kanały dla instrumentów lub mikrofonów, podczas używania z przenośnymi systemami Bose L1.

Moduł basowy B2:prosty montaż, potężny bas

Wydajny moduł basowy B2 jest przeznaczony dla użytkowników, którzy potrzebują większej ilości niskich częstotliwości dla różnych zastosowań. Moduł posiada dwa 10-calowe woofery generujące bardzo mocny bas, zamontowane w solidnej, wytrzymałej obudowie. Moduł B2 został zaprojektowany do współpracy z systemami „L1 Model 1S” i „ L1 Model II”. Na tylnej ściance modułu B2 znajduje się trójpozycyjny przełącznik, umożliwiający wybór jednego z trzech trybów pracy. Każdy z tych trybów oferuje inną czułość i korekcję, dzięki czemu istnieje możliwość dostosowania ilości niskich tonów do potrzeb każdego użytkownika.

Przenośne systemy nagłośnieniowe Bose L1

[[[zdjecie,8144,prawa]]] Nowy system „L1 Model 1S” jest najnowszym produktem w rozszerzonej linii przenośnych systemów nagłośnienia Bose. Umieszczone z tyłu, za wykonawcą, systemy Bose L1 eliminują potrzebę oddzielnych głośników PA, umożliwiając wykonawcy i publiczności doświadczyć porównywalnego dźwięku na scenie i na widowni. Przenośne, lekkie elementy łatwo łączy się ze sobą, bez konieczności użycia statywów - złożenie systemu zajmuje tylko kilka minut i wymaga minimalnej przestrzeni. Systemy są przeznaczone dla małych oraz średnich obiektów i stanowią alternatywę w porównaniu z konwencjonalnymi systemami PA. Wchodzący w skład rodziny systemów L1® system L1 Model II jest najbardziej zaawansowanym systemem L1, wyposażonym w 24 przetworniki w układzie liniowym i przeznaczony jest dla publiczności do 500 osób. System „L1 Compact”, najlżejszy i najłatwiejszy w montażu system L1 posiada 6 głośników w układzie „curved articulated line array”, co przynosi szereg korzyści tak ważnych dla DJ-ów, muzyków i innych wykonawców, którzy chcą dotrzeć do widowni nieprzekraczającej 100 słuchaczy.

źródło: bose/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe