agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Brother sadzi drzewa w Sudetach Środkowych

Brother sadzi drzewa w Sudetach Środkowych

2015-05-13 12:40:00

W ramach tegorocznej, czwartej akcji sadzenia drzew firma Brother Polska ufundowała zasadzenie 1000 sadzonek jodły. Nasadzenia miały miejsce na terenie dwóch oddziałów Obwodu Ochronnego Bukowina w Parku Narodowym Gór Stołowych, który znajduje się na terenie Sudetów Środkowych, na północnym zachodzie ziemi kłodzkiej, przy granicy polsko‐czeskiej. 

„Tegoroczna akcja sadzenia drzew w Parku Narodowym Gór Stołowych to kolejna inicjatywa Brother na rzecz środowiska naturalnego w Polsce. Cieszymy się mogąc w znaczący sposób wspierać inicjatywy proekologiczne” - powiedziała Katarzyna Idzkiewicz, Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.

W ubiegłych latach Brother Polska był sponsorem akcji zasadzenia łącznie 4900 drzew na terenie Poleskiego Parku Narodowego w województwie lubelskim oraz w Chojnowie koło Warszawy. Akcje sadzenia drzew są częścią ekologicznego programu Brother Earth. W jego ramach internauci mogą wspierać firmę w działaniach na rzecz ochrony środowiska. Wystarczy wejść na stronę http://www.brotherearth.com/en/ i w zakładce "Click for the Earth" wybrać jeden z dziesięciu celów, na wsparcie którego Brother przekaże pieniądze. Do wyboru są projekty takie jak ochrona lasów deszczowych w Peru i Gwatemali czy badania nad ekosystemem, w którym żyją płaszczki w okolicach Australii.

źródło: brother/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe