agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Całkowicie nowy Razer Blade 15 – stworzony dla tych, którzy chcą więcej

Całkowicie nowy Razer Blade 15 – stworzony dla tych, którzy chcą więcej

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Laptopy / 2020-04-02 10:00:58

Razer, wiodąca marka lifestylowa dla graczy, zaprezentowała dziś nowe wcielenie laptopa do gier - Blade 15, wyposażonego w 8-rdzeniowy procesor Intel® Core™ i7, układ graficzny NVIDIA GeForce RTX SUPER i ekran z częstotliwością odświeżania równą 300Hz. Wszystko to zapakowane zostało w charakterystyczną czarną, aluminiową obudowę. Laptop wzbogacono o nowy układ klawiatury, ulepszony układ I/O oraz dysk SSD o dużej pojemności, dzięki czemu Blade 15 daje użytkownikom moc do grania w ich ulubione gry, tworzenia i życia pełną parą.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

“Nowy Razer Blade 15 to po prostu najlepszy laptop, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy", powiedział Brad Wildes, starszy wiceprezes Razer's Systems Business Unit. "Dodaliśmy wiele najnowocześniejszych funkcji i ulepszeń dla użytkowników, o które prosiła nas bezpośrednio społeczność i dlatego Blade 15 to coś więcej niż tylko świetny laptop dla graczy, to świetny laptop dla każdego użytkownika".

Więcej rdzeni

Blade 15 został wyposażony w najnowsze procesory Intel Core 10. generacji, w tym z 8-rdzeniowy i7-10875H - pierwszy 8-rdzeniowy procesor tego typu dostępny w laptopach Razer Blade. Nowe procesory Intel Core 10. generacji osiągają jeszcze lepszą wydajność dzięki taktowaniu na poziomie 5,1 GHz oraz 16 MB pamięci podręcznej w technologii Intel Smart Cache. Zwiększona liczba rdzeni w połączeniu z niewiarygodną prędkością Turbo Boost oznacza szybszą kompilację, krótszy czas renderowania i ogólnie wyższą liczbę klatek na sekundę.

Wraz z nowym procesorom Intel Core i7 10. generacji do laptopa wprowadzono również inne, wyczekiwane ulepszenia, w tym nowy układ bezprzewodowy Intel Wi-Fi 6 AX201 (Gig +) z maksymalną prędkością 2.4Gbps, oraz pamięć DDR4 z taktowaniem 2933Mhz.

Poczuj moc GeForce

Blade 15 jest uzbrojony w najlepsze z najlepszych technologii graficznych - zupełnie nowy układ NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER Max-Q. Nowa oferta procesorów graficznych RTX SUPER charakteryzuje się do 25% wyższą wydajnością w porównaniu z oryginalnymi RTX i została wyposażona w maksymalnie 8GB pamięci GDDR6 o dużej przepustowości oraz więcej rdzeni ray tracing, co zwiększa wydajność śledzenia promieni w czasie rzeczywistym i zwiększa liczbę klatek na sekundę przy wyższych ustawieniach w najnowszych grach. Układy graficzne RTX SUPER zapewniają również dodatkowe korzyści dla tworzenia wirtualnej rzeczywistości lub treści cyfrowych, gdzie dodatkowa wydajność pomaga skrócić czas renderowania i poprawia wierność graficzną.

Harce z Hercami

Blade 15 jest wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz Full-HD o częstotliwości odświeżania do 300 Hz, co zapewnia jedwabiście gładką jakość obrazu i ostry jak brzytwa tekst. Wyświetlacz jest otoczony ultracienkimi ramkami i zwieńczony matowym wykończeniem, co zapewnia redukcję odblasków.

Dla twórców treści i entuzjastów rozrywki przygotowano również Blade z wyświetlaczem OLED 4K. Wyświetlacz OLED 4K pokrywa 100% przestrzeni kolorów DCI-P3 i jest dostępny zarówno w wariancie dotykowym, jak i bezdotykowym. Każdy panel jest indywidualnie skalibrowany pod kątem dokładności kolorów, tworząc bogate i wciągające wrażenia, czy to w trakcie przygotowań do nowej przygody w grze, czy podczas oglądania streamów w wolnej chwili.

Perfekcyjne cięcie

Zupełnie nowy Blade 15 z systemem Windows 10 jest najpotężniejszym i najlepiej wykonanym laptopem z tej serii w historii - łącząc najnowszą technologię z ultrakompaktową konstrukcją, udoskonaloną dzięki znaczącym ulepszeniom, w tym odświeżonej klawiaturze, udoskonalonemu systemowi I/O oraz opcjom pamięci masowej.

Odświeżona klawiatura jest wyposażona w wydłużony prawy klawisz shift i klawisze kierunkowe o połowie wysokości, które połączono z technologiami N-key rollover i Anti-ghosting, zapewniającymi bardziej precyzyjne używanie klawiszy. Zasilana przez Razer Synapse 3 klawiatura jest w pełni konfigurowalna z oświetleniem Razer Chroma RGB obejmującym szerokie spektrum 16,8 milionów kolorów i unikalnych efektów świetlnych.

Boki laptopa zostały wyposażone w mnóstwo opcji łączności, w tym porty USB 3.1 2. generacji typu A, port HDMI, port USB typu C i Thunderbolt™ 3 (USB-C). Wybrane modele Blade 15 obsługują ładowanie za pośrednictwem portów USB typu C z ładowarką USB-C 20 V, pomagającą w sytuacjach awaryjnych, i niesamowicie szybki czytnik kart SD UHS-III, dla tych, którzy muszą szybko przenieść pracę z jednego urządzenia na drugie.

Zupełnie nowy Blade 15 definiuje na nowo zasady gry, łącząc moc, mobilność i funkcjonalność bez kompromisów.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Zupełnie nowy Razer Blade 15 będzie dostępny w cenie od 1,799.99€ od maja na Razer.com i za pośrednictwem wybranych sprzedawców detalicznych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Razer Blade 15 pojawi się wkrótce na Razer.com i u wybranych sprzedawców detalicznych w Europie, Chinach, wybranych krajach Azji i oraz na Bliskim Wschodzie.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe