agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Campfire Audio IO & Polaris2 - żywe emocje

Campfire Audio IO & Polaris2 - żywe emocje

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2019-06-28 11:54:38

Producent z Portland nie próżnuje i właśnie zaprezentował dwa kolejne produkty, tym razem pochylając się nad tymi, którzy nie chcą na dokanałowe monitory odsłuchowe przeznaczać fortuny. Co by nie mówić obydwa modele dostarczają bez mała emocji o czym w dzisiejszych czasach, prześcigania się w jakości dźwięku, wielu producentów po prostu zapomina. I na tym dziś się skupimy.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Campfire Audio IO

Campfire Audio IO to fenomenalnie wykonane słuchawki pod każdym względem, z dbałością o każdy szczegół. Do tego zresztą zdążył Nas już przyzwyczaić producent. Samo rozpakowanie jest już czystą przyjemnością bo producent zadbał aby opakowanie było śliczne i otwieraniem przypominało otwieranie prezentów pod choinką.

Słuchawki grają zaskakująco emocjonalnie w tym przedziale cenowym oraz za sprawą dwóch pracujących przetworników armaturowych – nad wyraz wyraźnie, nie jaskrawo, ale spokojnie z dozą emocji i głębi, której nie sposób spotkać u konkurencji. Słuchając ich dłużej, uzależniają. To bardzo wdzięczne słuchawki, każdy materiał przetwarzają bardzo przyjemnie, za każdym razem jesteśmy w stanie usłyszeć coś nowego.

Całe pasmo oddane bardzo przyjemnie, z nienarzucającym się szczegółem oraz z delikatną głębią na środku powoduje, że z miłą chęcią się do nich wraca nawet posiadając dużo lepsze, droższe słuchawki. Dają wiele radości ze słuchania a przy tym są niezmiernie wygodne dzięki czemu można się ponieść wielogodzinnej sesji z muzyką. Cena sugerowana modelu Campfire Audio IO w Polsce wynosi 1299 zł brutto.

Specyfikacja techniczna:

● Pasmo przenoszenia: 5Hz – 22kHz
● Czułość @ 1k: 109 dB SPL / mW
● Impedancja: 26 omów przy 1 kHz

 

Campfire Audio Polaris 2

Campfire Audio Polaris 2 podobnie jak model IO wykonane są na najwyższym poziomie i z odpowiednią ku temu precyzją. Od pierwszych dźwięków dają nam znak, że mają dodatkowy składnik, względem modelu IO i poprzednika serii, Polaris.

Grają dużym dźwiękiem, z doskonale napowietrzoną sceną, z doskonałym rozlokowaniem wykonawców. Momentami grają intymnie, bardzo wyraźnie, a za chwilę pokazują pazur. Bardzo emocjonalne odwzorowanie całego pasma, z delikatnym naciskiem na dół oraz szczegół w górnej części pasma. To z pewnością cechy, których wielu z nas może oczekiwać. Grają dużym dźwiękiem nigdzie się nie gubiąc, dając ogromną radość z każdego odtwarzanego materiału. To już prawdziwie audiofilska słuchawka, mająca wzbudzić ogromne emocje u każdego, kto jej spróbuje. Cena sugerowana modelu Campfire Audio Polaris 2 w Polsce wynosi to 2290 zł brutto.

Specyfikacja techniczna:

● Pasmo przenoszenia: 5Hz – 20kHz
● Czułość @ 1k: 105 dB SPL / mW
● Impedancja: 17 omów przy 1 kHz

Obydwa produkty można odsłuchać i kupić w specjalistycznych sklepach audio.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe