agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Chłodziarki Miele do zabudowy: perfekcyjni menedżerowie żywności

Chłodziarki Miele do zabudowy: perfekcyjni menedżerowie żywności

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2021-03-16 10:09:18

Co zrobić, żeby nie marnować żywności? Podstawa to przemyślane zakupy i odpowiednie „zarządzanie żywnością”. Nieocenioną pomocą mogą być chłodziarki do zabudowy Miele Generacji 7000 stworzone w duchu idei zrównoważonego rozwoju.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

PerfectFresh Active – aktywne nawilżanie

Technologie stosowane w urządzeniach chłodniczych służą m.in. temu, by przechowywana żywność była jak najdłużej świeża. Całkowitą nowością w modelach Premium i Prestige chłodziarek Miele Generacji 7000 jest funkcja PerfectFresh Active, która aktywnie nawilża szufladę chłodziarki. Nad szufladą umieszczony jest zbiornik na wodę, który zamienia kropelki w „mgiełkę wodną” i uwalnia ją do wnętrza szuflady. Otulone mgiełką warzywa i owoce są nawet pięciokrotnie dłużej świeże i jędrne. Do przechowywania mięsa i serów przeznaczona jest sucha szuflada PerfectFresh. Z kolei szuflada DailyFresh (w podstawowych modelach K 7000) ma zamykaną pokrywę, która lepiej zatrzymuje wilgoć wewnątrz.

   

Produkty zawsze pod ręką

Czy siedząc przy stole lubisz sięgać po przekąski z obrotowego talerza? Teraz możesz mieć taki w swojej chłodziarce. W najwyższych modelach znajdzie się szklana półka, którą możesz obracać o 180°. Dzięki temu znacznie łatwiej sięgniesz po produkty, nawet te umieszczone w głębi. Nie musisz już kroić i przekładać na talerze świeżo upieczonego ciasta, które wymaga schłodzenia. Blacha spokojnie zmieści się na szklanej półce bezpośrednio nad systemem PerfectFresh.  Półki na butelki w drzwiach mają regulowaną wysokość, więc bez problemu włożysz tam nawet wysokie naczynia. Poziom regulacji półek możesz zmieniać małymi krokami, bez konieczności ich opróżniania.

Design: światło i stal

Nowym rozwiązaniem są taśmy LED, które doskonale oświetlają wnętrze urządzenia niezależnie od ułożenia produktów. Listwy LED umieszczone są dodatkowo w taki sposób, by delikatnie oświetlić otoczenie po otwarciu drzwi chłodziarki. W szufladzie IceMaker oświetlenie LED ma lekko niebieski odcień, więc kostki lodu wyglądają wyjątkowo apetycznie. W chłodziarkach klasy Premium i Prestige tylny panel jest wykonany ze stali szlachetnej, co przyczynia się do lepszego rozkładu temperatury i zapobiega powstawaniu tam wilgoci.  Produkty ułożone w głębi nie mają szansy przylgnąć do tylnej ściany chłodziarki.

  

Sterowanie i obsługa: dziecinnie proste

Sterowanie chłodziarek różni się w zależności od modeli, choć wszystkie łączy nowoczesny, ciemny wyświetlacz z logo. W urządzeniach klasy Premium i Prestige dotykowy wyświetlacz FreshTouch z kolorową czcionką jest spójny z interfejsem innych urządzeń do zabudowy Generacji 7000. W modelach Reference zastosowano SensorTouch, a w Discovery – TouchControl.

Standardem w wyższych modelach chłodziarek do zabudowy jest WiFi, dzięki któremu możesz regulować temperaturę wewnątrz, dostać informację o niedomkniętych drzwiach, czy przypomnienie o wymianie filtrów.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe