agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Chromebooki z iProjection współpracują z projektorami Epson

Chromebooki z iProjection współpracują z projektorami Epson

INNE / Aplikacje / 2016-10-21 12:11:11

Epson wprowadził na rynek aplikację iProjection dla Chromebooków, która umożliwia uczniom i nauczycielom wyświetlanie treści z ich Chromebooków za pomocą projektorów Epson. Dzięki tej aplikacji można w wygodny sposób, spacerując po klasie wyświetlać materiały z notebooka na szkolnym projektorze, dzieląc się nimi z całą grupą.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Aplikacja Epson iProjection dla Chromebooków w łatwy sposób wyświetla treści z jednego Chromebooka do projektora marki Epson. Z kolei mając do dyspozycji oprogramowanie Multi-PC Projection oraz aplikację Epson iProjection na Chromebooki, nauczyciele mogą połączyć się z aż 50. urządzeniami i dzielić się materiałami z czterech urządzeń jednocześnie, aby móc maksymalnie wykorzystać naukę w grupie. 

“Chromebooki zyskują popularność, jako urządzenia wykorzystywane podczas lekcji przez nauczycieli. Przy tworzeniu tej aplikacji Epson współpracował z sektorem edukacyjnym, aby mieć pewność, że sprosta ona ich potrzebom i umożliwi współpracę na wszystkich poziomach.” - mówi Andrzej Bieniek, Business Account Manager z Epson. “Wraz z tą aplikacją usprawniliśmy wyświetlanie treści z Chromebooków na projektorach Epson, co oszczędza czas, a dodatkowo umożliwia ona wyświetlanie obrazu na wielu ekranach jednocześnie.”

Projektory firmy Epson są w stanie zmienić większość powierzchni 2D, takich jak np. białe tablice do notowania w narzędzia edukacji, a technologia 3LCD sprawia, że obraz jest trzykrotnie jaśniejszy, niż w wiodących projektorach konkurencji. Pozwala to uzyskać niezwykłe, realistyczne kolory i detale, które sprawią, że zajęcia lekcyjne staną się bardziej niesamowite i przekonujące.

źródło: epson/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe