agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Chwila dla urody – idealny prezent na Dzień Mamy

Chwila dla urody – idealny prezent na Dzień Mamy

ZDROWIE I URODA / Depilatory / 2018-05-22 12:53:29

Jeśli twoja mama lubi kosmetyczne nowinki to Dzień Matki będzie wspaniałą okazją, aby ułatwić jej codzienną pielęgnację ciała i twarzy. Spośród wielu dostępnych akcesoriów warto zwrócić uwagę na te urządzenia, które zapewnią profesjonalne rezultaty i pozwolą jej zaoszczędzić czas.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik
  • Depilator

Jeśli twoja mama już rozpoczęła przygotowania do lata i powoli wprowadza zmiany w garderobie, depilator będzie najlepszym prezentem, który możesz jej sprawić. Dzięki niemu, delikatnie i szybko usunie włoski i będzie mogła bez obaw cieszyć się piękna pogodą. Depilatory od Braun są w pełni wodoodporne i radzą sobie z najkrótszymi włoskami. Jeśli twoja mama nigdy nie próbowała tej metody depilacji, nie masz się czym martwić – depilatory zostały wyposażone jest w innowacyjną technologię pomiaru siły nacisku SensoSmart™, która wspomaga proces depilacji! Cena w zależności od modelu od 588 złotych do 889 złotych.                                             

  • Urządzenie do pielęgnacji twarzy            

Mamę z pewnością ucieszy urządzenie do codziennej pielęgnacji twarzy. Warto wybrać takie, które spełni parę funkcji np. oczyszczanie, depilacja niechcianych włosków i pielęgnacja. Nowy zestaw FaceSpa Pro od Braun posada soniczną szczoteczkę do twarzy, końcówkę do depilacji a także innowacyjną, metalową  nasadkę tonującą.  Nasadka wytwarza mikrowibracje, dając efekt delikatnego oklepywania skóry, dzięki któremu lepiej nałoży ulubiony krem lub serum. Co ciekawe, urządzenie posiada regulację prędkości i może być używane nawet bez włączania wibracji, aby schłodzić skórę rano lub wieczorem i uzyskać uczucie świeżości oraz zmniejszyć obrzęk pod oczami. Braun FaceSpa Pro, cena w zależności od modelu, około 360 zł.

  • Urządzenie IPL do trwałej depilacji

Jeśli twoja mama spędza sporo czasu w salonie kosmetycznym, zastanów się, nad urządzeniem, które w domowym zaciszu zapewni jej profesjonalne rezultaty. Braun Silk-expert 5 IPL to zdecydowanie prezent dla wymagających mam. Urządzenie służące do trwałej depilacji światłem emituje impuls co 1-2 sekundy w zależności od trybu. Podczas pierwszej depilacji oraz przy depilacji wrażliwych okolic można ustawić tryb delikatny lub bardzo delikatny, eliminując ryzyko wystąpienia podrażnień. Już po 4 tygodniach Twoja mama zobaczy rezultaty trwałej redukcji włosków.  Braun Silk-expert IPL BD 5006, cena: 1999 zł

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe