agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Computex 2018 – nowości od ADATA

Computex 2018 – nowości od ADATA

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Podzespoły komputerowe / 2018-06-04 10:11:00

Pamięć DDR4 z hybrydowym systemem chłodzenia cieczą i powietrzem, najnowsze nośniki z gamingowej serii XPG, wydajne dyski SSD z interfejsem PCIe oraz karty micro SD w standardzie V30 – to tylko niektóre z nowości, które pojawią się na stoisku ADATA podczas targów Computex 2018.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Motywem przewodnim tegorocznych targów Computex w Tajpej jest hasło „Innovating the Future”. Dlatego marka zaprezentuje podczas wydarzenia najnowsze oraz innowacyjne rozwiązania, które wkrótce będą dostępne na rynku.

  • Nowe ultraszybke dyski SSD 

ADATA zaprezentuje na targach najnowsze rozwiązania zastosowane w dyskach SSD, m.in. w modelu SX8200. Nośnik ten wykorzystuje interfejs PCIe i jest obecnie najszybszym dyskiem konsumenckim w portfolio. SX8200 bazuje na kościach 3D NAND i oferuje prędkość do 3200/1700 MB/s podczas odczytu i zapisu danych. Kolejną prezentowaną nowością będzie nośnik klasy przemysłowej, oferujący pojemność do 11 TB oraz 1 mln IOPS dla losowego odczytu próbki 4K.

  • Nowości w kategorii AI 

Podczas targów ADATA pokaże także nowego inteligentnego robota, który działa dzięki mocy chmury obliczeniowej. Wyposażono go w system rozpoznawania twarzy - innowacyjny dla tego typu gadżetów. Dodatkowe funkcje, które posiada to m.in. rozpoznawanie głosu, mikrofon z redukcją szumów oraz wbudowana kamera 360 stopni. ADATA jeszcze w tym roku planuje powiększyć swoje portfolio o kolejne roboty oparte o technologię AI z funkcją rozpoznawania głosu.

  • Akcesoria dla graczy z serii XPG 

ADATA rozszerza rodzinę  XPG o nowe produkty. Wśród nich pojawi się SPECTRIX D80 – pamięć DDR4 z hybrydowym systemem chłodzenia cieczą i powietrzem. Za efektywne chłodzenie termiczne odpowiada radiator z podświetleniem RGB LED. Dla entuzjastów komputerowych przygotowano również nowy moduł pamięci DDR4 - SPECTRIX D41, który osiąga taktowanie ponad 4600 MHz. Wśród nowości gamingowych pojawią się także klawiatury, zestawy słuchawkowe, myszki wraz z podkładkami oraz zupełnie nowa generacja dysków SSD - STORM.

  • Zewnętrzne nośniki danych 

ADATA zaprezentuje zewnętrzny dysk twardy – model HD830 oraz nową kartę micro SD. HD830 to pierwszy na świecie nośnik z wbudowaną funkcją rozpraszania ciepła. Ponadto posiada obudowę z certyfikatem IP68, która w praktyce oznacza pełną odporność na działanie wody, pyłu oraz wstrząsy. Karta micro SD o pojemności 512 GB osiąga prędkość do 100/85 MB/s podczas odczytu i zapisu danych. Zapewnia szybkie przesyłanie wideo oraz wydajność zgodnie z wymaganiami klasy A1 oraz V30.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe