agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Connected Home, czyli sieci dla estetów od Sweex

Connected Home, czyli sieci dla estetów od Sweex

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Urządzenia sieciowe / 2011-07-11 13:20:00

W ofercie firmy Sweex pojawiła się nowa linia urządzeń sieciowych, zaprojektowanych z myślą o użytkownikach, którym zależy na wygodnej konfiguracji i interesującym wzornictwie. Wszystkie produkty z serii Connected Home, m.in. routery WiFi, karty sieciowe oraz switche, doskonale ze sobą współpracują i świetnie wyglądają.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

[[[zdjecie,3522,prawa]]] Connected Home to unikalna propozycja - Sweex zaoferował klientom całą serię doskonale pasujących do siebie urządzeń, które zaprojektowano tak, by nawet niedoświadczony użytkownik mógł łatwo wybrać idealny dla siebie produkt i bez żadnych komplikacji go skonfigurować. Dzięki przemyślanym interfejsom urządzeń oraz menu opartym na czytelnych piktogramach i infografikach możliwe jest szybkie, łatwe i bezpieczne stworzenie domowej sieci. W skład nowej serii produktów Sweex wchodzą wszystkie komponenty niezbędne do stworzenia w pełni funkcjonalnej i wydajnej sieci (przewodowej lub WiFi), umożliwiającej m.in. surfowanie po Internecie, korzystanie z komunikatorów, cyfrowych multimediów, gier online itp.

Kompletny zestaw sieciowy

[[[zdjecie,3521,prawa]]] Centralnym elementem takiej sieci jest zwykle router WiFi - w ramach serii Connected Home dostępne są dwa takie urządzenia: modele 150N i 300N. Oferują one możliwość przesyłania danych z prędkościami, odpowiednio, 150 i 300 Mb/s, system łatwej konfiguracji oraz pełen zestaw zabezpieczeń (WPA, WPA2 z AES, WEP, firewall, filtry bezpieczeństwa oraz funkcja kontroli trasowania). Urządzenia wyposażone są też w cztery pory Ethernet. Jeśli nasze domowe komputery nie dysponują wbudowanymi kartami sieciowymi WiFi lub Ethernet, w serii Connected Home znajdziemy odpowiednie urządzenia. Sweex oferuje aż osiem kart sieciowe z rodziny CH - wśród nich znalazły się zarówno tradycyjne karty PCI przeznaczone do montażu w komputerach stacjonarnych, jak i pomysłowo zaprojektowane adaptery USB - np. model Wireless 150N Nano Adapter USB, który po podłączeniu do porty USB wystaje zaledwie na kilka mm czy Wireless 150N Adapter XR USB, wyposażony w niezwykle czułą antenę. Pozostali członkowie rodziny produktów Connected Home to m.in. switche 5 Port Gigabit Switch (doskonała propozycja dla użytkowników planujących rozbudowę domowej sieci o dodatkowe urządzenia korzystające z portów Ethertnet) oraz nowe adaptery Powerline, umożliwiające przesyłanie danych za pośrednictwem gniazdek elektrycznych.

Nowoczesny design

Co ważne, wszystkie urządzenia z serii zaprojektowano tak, by doskonale pasowały do nowoczesnego wnętrza - nowe routery, switche czy adaptery powerline Sweex nie są klasycznymi sprzętem komputerowym, zamkniętym w szarych, nijakich obudowach. Nowości dostępne są w atrakcyjnych, przyjemnych dla oka kolorach, a ich obudowy wyróżniają się aerodynamicznym, wysublimowanym kształtem, który doskonale komponuje się z innymi elementami wyposażenia wnętrza.

Szczegółowe informacje o produktach z rodziny Connected Home znaleźć można na dostępnej w języku polskim stronie firmy Sweex - http://www.sweex.com/pl/connectedhome.
Dodatkowym atutem nowości firmy Sweex są przystępne ceny - routery dostępne są już od 139 zł, karty sieciowe - od 24,90 zł, switche - od 159 zł, zaś adaptery Powerline - od 149 zł.
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe