agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Cooler Master - więcej mocy dla twojego PC-ta

Cooler Master - więcej mocy dla twojego PC-ta

GSM / Aplikacje / 2016-06-03 14:11:39

Cooler Master, choć stara się dać użytkownik maksimum swobody w dostosowywaniu sprzętu do własnych potrzeb, nie zapomina, że urządzenia te powinny w pierwszej kolejności spełniać dobrze zadania, do których zostały stworzone. Dlatego zasilacz MasterWatt 1200 Maker został pomyślany tak, by zapewnić PC-towi jak najlepszy dopływ mocy.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

MasterWatt 1200 Maker to pierwszy zasilacz stworzony w całości z aluminium, mający zapewnić efektywność w dostarczaniu energii sięgającą nawet do 94%. Osiągnięcie tak dobrego wyniku ma umożliwić zastosowanie krótszego, pozbawionego elementów mogących zakłócić przepływ mocy obwodu 3D.

Efektywny, ale cichy
Choć sprawny w działaniu, zasilacz od Cooler Master ma przy tym być cichy i nie rozpraszać uwagi użytkowników. Wszystko dzięki wbudowanemu w urządzenie wentylatorowi Silencio PF 135, zaprojektowanego, by przy minimalnym poborze mocy dbać o właściwe wietrzenie urządzenia.

Ustaw wszystko, jak chcesz
Pracę zasilacza - w tym pobór mocy czy efektywność działania - będzie można monitorować na bieżąco za pomocą specjalnej aplikacji na telefon, nawet gdy sam komputer jest wyłączony. Co więcej, wspomniany program umożliwia także ustawianie szybkości działania wentylatora. W ten sposób właściwe zarządzanie aktywnością urządzenia pozwala na zaoszczędzenie funduszy w domowym budżecie.

Te nieznośne kable
Zasilacz MasterWatt 1200 jest w pełni modularny, a co za tym idzie okablowanie, które często potrafi wprowadzić chaos i nieuporządkowanie we wnętrzu obudowy, w tym przypadku jest w większości odpinane i stosowane tylko w razie konieczności.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
To od prawidłowego działania zasilacza często zależy, jak sprawnie pracuje komputer. W produkcie Cooler Master, napięcie jest przez cały czas utrzymywane na bezpiecznym dla zasilacza poziomie. Jednak nawet jeśli zdarzy się awaria i zasilanie zostanie wyłączone, MasterWatt zapisze dane dotyczące działania komputera w czasie wystąpienia błędu. Dzięki temu użytkownik będzie miał większą wiedzę na temat tego, dlaczego jego PC odmówił posłuszeństwa.

Póki co urządzenie jest dostępne w sprzedaży online w sklepie CM Store.               

Cechy produktu:

  • Efektywność w dostarczaniu mocy: od 90% do 94%
  • Chłodzenie: wentylator 135mm Silencio FP
  • Moc: 1200 W
  • Modularne okablowanie
  • Certyfikat sprawności: 80 Plus Titanium
  • Układ PFC : aktywny
  • Złącza: 1x MB 20+4 Pin, 2x CPU 12V 4+4 Pin, 10x PCI-e, 6+2 Pin16x SATA, 12x 4Pin Peripheral, 1x 4Pin Floppy

źródło: cm/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe