agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Creative iRoar w rękach światowego producenta Wyclef'a Jean'a

Creative iRoar w rękach światowego producenta Wyclef'a Jean'a

SPRZĘT RTV / Sprzęt przenośny / 2016-01-21 10:51:42

5 stycznia 2016 roku w Las Vegas na CES2016, dyrektor generalny Creative, poinformował o rozpoczęciu współpracy z HEADS Innovation. Pierwszym produktem, który zostanie pokazany na rynku, to nowa wersja bezprzewodowej mini kolumny Creative iRoar, specjalnie dostrojona przez trzykrotnego laureata nagrody Grammy, artysty i producenta - Wyclef Jean, świeżo wybranego prezesa HEADS Innovation.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

„Kiedy spotkałem Sim'a, czułem się tak szczęśliwy, że ktoś w końcu zrozumiał, o czym mówię - a nie, że mówiłem jakimś obcym językiem”- powiedział Wyclef Jean. Technologia przyszłości jest teraz w naszych rękach, w teraźniejszości... Możemy sprawić, że miłośnicy muzyki będą mogli posłuchać i poczuć muzykę, tak jakby artysta był tuż obok nich, w czasie rzeczywistym. To jest to, co nazywam Super stereo!”

„W Wyclef’ie znalazłem partnera w podróży przez świat dźwięku jutra. O czymkolwiek Wyclef śnił, my mamy możliwości technologiczne, by się spełniło. Razem jesteśmy w stanie dostarczyć światu dźwięk przyszłości.” - powiedział Sim Wong Hoo, twórca Sound Blaster i Dyrektor Generalny Creative Technology.

„Wyclef stunningował specjalnie przygotowaną wersję Creative iRoar i możecie być pewni, że otrzymacie jakość dźwięku, zdefiniowaną przez jednego z największych testerów w przemyśle muzycznym dzisiaj. „

“Nasza współpraca łączy wizjonera w dziedzinie technologii audio, z wizjonerem przemysłu muzycznego, gdzie każdy sprzedał miliony produktów i albumów odpowiednio dla swojej branży.” - powiedziała Madeline Nelson, założyciel i dyrektor generalny HEADS Innovation.

źródło: creative/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe