agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Creative zaprasza na IEM 2016

Creative zaprasza na IEM 2016

2016-03-04 10:29:22

Impreza Intel Extreme Masters (IEM) 2016 wystartuje w najbliższy piątek i potrwa do niedzieli. To doskonała okazja, aby nie tylko przyjrzeć się zmaganiom najlepszych graczy gier komputerowych, ale również najnowszym technologiom sprzętowym. Wśród wystawców pojawi się firma Creative, od lat blisko związana z miłośnikami multimedialnej rozrywki.

Finały mistrzostw świata gier komputerowych odbędą się w Katowickim Spodku, zaś równolegle w Międzynarodowym Centrum Kongresowym zlokalizowane zostaną targi gier komputerowych i technologii komputerowych Intel ESL Expo. Jednym z wystawców będzie firma Creative.

- Od początku swojej działalności Creative koncentruje się na opracowaniu innowacyjnych rozwiązań dla graczy, dlatego nie może nas tutaj zabraknąć. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, wychodzących na przeciw oczekiwaniom tej grupy użytkowników. Podczas IEM będzie można zapoznać się m.inz naszymi najnowszymi modelami słuchawek gamingowych. - mówi Rafał Herman dyrektor sprzedaży Creative na Polskę.

 

Warto dodać, że goście targów będą mieli niepowtarzalną okazję kupić słuchawki Creative w specjalnych cenach, przygotowanych na IEM. Ofertą promocyjną objęte są modele: Creative Sound BlasterX H5, Creative Sound BlasterX H3, Creative Sound BlasterX P5, Creative Sound Blaster Blaze,Creative Sound Blaster Blaze Inferno oraz Creative Sound Blaster Tactic 3D Fury.

Prawdziwą gratką dla graczy wydaje się być pierwszy z wymienionych modeli. To jeden z najdroższych zestawów słuchawkowych firmy Creative, który w czasie targów będzie można nabyć za jedyne 399 złotych. Creative Sound BlasterX H5 cechuje się lekką obudową, pozwalającą na łatwe użytkowanie i transport oraz wygodą podczas długich sesji. Co ważne, konstrukcja jest na tyle trwała, że chroni przed uszkodzeniami nawet podczas wielogodzinnej zabawy. Słuchawki, wyposażone w 50 mm przetworniki FullSpectrum, należą do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń. - Gracze, szybko pokochali ten produkt za wygodę użytkowania i jakość dźwięku. Odgłosy grzechoczących karabinów, ryk silnika czy doping kibiców śledzących mecze, dodają kolorytu i sprawiają, że gry nabierają realnych kształtów - dodaje Rafał Herman

źródło: creative/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe