agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin

Czy marzenia się spełniają? Z Sony Ericsson tak!

2011-10-12 22:07:59

Sony Ericsson świętuje 10-te urodziny i w prezencie zrealizuje marzenie. Jakie? Dowiemy się podczas rozstrzygnięcia konkursu „Marzyciel make.believe”, który właśnie ruszył. Czy marzysz, aby uszczęśliwić kogoś bliskiego? Zdziałać coś dla innych? Albo po prostu zrobić coś dla siebie? My wiemy, że marzenia się spełniają, w końcu naszym mottem jest hasło make.believe.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Marzyciel make.believe”. Wystarczy opisać w 350 znakach swoje marzenie, zgodne z wartościami Sony Ericsson „optimistic” (optymistyczny), „playful” (zabawny), „energetic” (energetyczny), „beautiful” (piękny) i zgłosić je do konkursu za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej na stronie Sony Ericsson Poland na Facebooku.
Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostanie 10 najbardziej inspirujących pomysłów. Marzenia kreatywne i takie o wymiarze prospołecznym mają największe szanse na wygraną. 10 finałowych marzeń zostanie poddanych głosowaniu. Pomysł, który uzyska najwięcej głosów - wygra! Wszyscy z dziesięciu finalistów otrzymają niezwykły smartfon Sony Ericsson Xperia arc S.

„Chcemy, aby nasz konkurs zainspirował wielbicieli naszej marki do podzielenia się z nami swoimi marzeniami. Jesteśmy niezwykle ciekawi pomysłów i cieszy nas możliwość zrealizowania jednego z nich, zgodnie z naszą ideą make.believe” - powiedziała Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing, Sony Ericsson Polska - „Nasz konkurs odbywa się w ramach obchodzenia 10-lecia Sony Ericsson. W ten sposób chcemy podziękować wszystkim za to, że są z nami od tylu lat i ciągle nas inspirują do poszukiwania nowych rozwiązań, przesuwania granic w komunikacji i rozrywce”.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach - w pierwszym od 12 października 2011 do 26 października 2011 należy zgłaszać swoje pomysły poprzez specjalną aplikację na stronie Sony Ericsson Poland na Facebooku: https://www.facebook.com/SonyEricssonPoland. Następnie jury wyłoni 10 finalistów, których pomysły zostaną poddane głosowaniu fanów na stronie Sony Ericsson na Facebooku. Osoba, której marzenie zbierze najwięcej głosów, zostanie ogłoszona zwycięzcą. Głosowanie będzie drugim etapem konkursu i potrwa od 3 listopada 2011 roku do 17 listopada 2011. Zwycięzcę poznamy 18 listopada!

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe