agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Czyste powietrze w Twoim domu

Czyste powietrze w Twoim domu

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2016-07-05 07:31:06

Problem zanieczyszczonego powietrza przestał dotyczyć wyłącznie osób mieszkających na terenach przemysłowych czy alergików. Nawet przy największych staraniach masz minimalny wpływ na jakość powietrza na zewnątrz. Możesz za to, w bardzo łatwy sposób zadbać o powietrze we własnym domu. Dzięki oczyszczaczowi powietrza pozbędziesz się czynników, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i stanowić źródło powstawania alergii w przyszłości oraz złagodzisz objawy chorób dróg oddechowych.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Oczywiście warto postawić na sprawdzone rozwiązania i technologie takie jak te zastosowane w nowym oczyszczaczu powietrza AC3256marki Philips, który nie stosuje żadnych środków chemicznych i nie emituje ozonu ani szkodliwych dla zdrowia związków organicznych.

TechnologiaVitaShield IPS o aerodynamicznej konstrukcji i bardzo grubym filtrze NanoProtect zwiększa ilość dostarczanego czystego powietrza oraz skutecznie filtruje zanieczyszczenia: drobne cząsteczki o wielkości zaledwie 20 nanometrów (czyli 0,000002 cm), usuwając do 99,9% cząsteczek PM2,5, gazów, bakterii, wirusów, pyłków, kurzu, roztoczy i sierści znajdujących się w powietrzu, którym oddychasz w pomieszczeniu. Zapewnia też sprawdzoną ochronę przed lotnymi związkami organicznymi i nieprzyjemnymi zapachami. Dodatkowo porównywana z profesjonalnymi czujnikami, zaawansowana technologia AeraSense zapewnia czystsze powietrze i nawet do 8 razy zmniejsza prawdopodobieństwo błędu wskazania bezpiecznego poziomu jakości powietrza. Rozwiązanie Aerasense daje pewność, że powietrze jest zdrowsze.

W związku z rosnącym problemem alergii u dzieci i osób dorosłych oczyszczacz powietrza Philips jest zaprojektowany z myślą o jeszcze skuteczniejszym usuwaniu typowych alergenów. Specjalnie zaprogramowany tryb antyalergenowy jest bardziej czuły na alergeny unoszące się w powietrzu, takie jak pyłki, kurz czy złuszczony naskórek zwierząt, i skutecznie je usuwa.

Z oczyszczaczem AC3256 masz pewność, że powietrze w pomieszczeniu będzie zawsze czystsze i zdrowsze. Numeryczny wskaźnik liczby cząsteczek PM2,5 oraz 4-stopniowy pierścień kolorów informują o jakości powietrza w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym. Dodatkowo dzięki zaawansowanej technologii Aerasense okres eksploatacji filtra jest dokładnie określany na podstawie poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu, przepływu powietrza i czasu działania. Dla bezpieczeństwa czujnik Healthy air protect natychmiast informuje o konieczności wymiany filtra. Jeśli filtr nie zostanie wymieniony w odpowiednim czasie, urządzenie przestanie działać, ponieważ filtr nie będzie skuteczny. Dodatkowym atutem urządzenia jest funkcja Blokady rodzicielskiej, po włączeniu której, wszystkie inne przyciski nie są aktywne. Uniemożliwia to dzieciom zmienianie ustawień.

Urządzenie wyposażone jest w dwa filtry wymienne:

  • Filtr NanoProtect S3: FY3433
  • Filtr NanoProtect AC: FY3432

Rekomendowana cena oczyszczacza wynosi 2 019 pln.

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe