agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Czystość absolutna - Bissell

Czystość absolutna - Bissell

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2015-02-24 15:29:00

Amerykańska firma Bissell posiada w swojej ofercie bardzo ciekawe urządzenia, które pozwalają dokładnie i do tego ekologicznie oczyścić każde miejsce. Bissell od lat słynie z innowacyjnych rozwiązań - warto wspomnieć o „cordless sweeper-ach” czyli bezprzewodowych zamiataczkach, które ta firma zaprojektowała już prawie półtora wieku temu! Kolejne lata przynosiły coraz to nowsze pomysły - zamiataczki, odkurzacze, urządzenia do czyszczenia parą oraz szereg innych sprzętów, które zaspokoją potrzeby każdego użytkownika.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest połączenie mopa parowego z odkurzaczem - Bissell Vac&Steam. Maszyna od niedawna dostępna w Polsce dzięki dystrybutorowi - firmie Navo-Orbico - to wymarzone połączenie dla wszystkich, którzy cenią sobie nie tylko idealną czystość, ale również swój czas, którego przecież tak bardzo wszystkim brakuje. Po co spędzać dodatkowe minuty czy nawet godziny na sprzątaniu - najpierw odkurzanie, później mycie podłóg, skoro można to zrobić za jednym zamachem! Dokładne, dogłębne czyszczenie podłóg nigdy nie było tak proste. Nie męcz się najpierw odkurzając, a później myjąc podłogi! Zrób to w jednym przejeździe dzięki systemowi One Pass™. Vac & Steam wyposażony jest w mocny odkurzacz cyklonowy, który doskonale zbiera piach, ziemię i inne zabrudzenia. Mop parowy natomiast idealnie oczyszcza i dezynfekuje czyszczoną powierzchnię.

[[[zdjecie,17048,duze]]] Para wodna jest jednym z niewielu środków, które naprawdę mogą wyczyścić Wasze podłogi! A już na pewno jest jedynym w pełni ekologicznym środkiem zdolnym do tego. Kolejną zaletą stosowania rozwiązań Bissell jest ekonomia - wystarczy policzyć ile pieniędzy można oszczędzić na detergentach.

źródło: bissell/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe