agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Czysty zysk - ekologiczna pralka od KERNAU

Czysty zysk - ekologiczna pralka od KERNAU

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2018-02-28 11:46:00

O ile elementy wykończenia domu mogą być wybierane pod wpływem impulsu podyktowanego ich względami estetycznymi, o tyle sprzęt AGD powinien być przede wszystkim funkcjonalny i nowoczesny. Taka właśnie jest wyjątkowo oszczędna pralka marki KERNAU. Prosta linia projektowa modelu KFWM 6542103 kryje w swoim wnętrzu szereg proekologicznych rozwiązań, które pozwolą nam prać szybko, skutecznie, ekonomicznie i bezpiecznie dla środowiska naturalnego.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Zaprojektowana z myślą o zwolennikach ekologicznego trybu życia pralka KFWM 6542103 marki KERNAU to sprzęt podwójnie ekonomiczny - zarówno ze względu na cenę, jak i wpływ, który wywiera na obniżenie stopnia zużycia wody.

Korzyści dla domu i środowiska

Największą z zalet pralki KFWM 6542103 jest funkcjonowanie w zgodzie z wyznacznikami ekologii. Znaczne obniżenie stopnia zużycia wody, o które dba system ECO LOGIC, połączone zostało z wysoką klasą efektywności energetycznej (A++). Urządzenie o klasycznym, minimalistycznym designie wpisze się w aranżację każdej domowej łazienki, będąc wysoce funkcjonalnym i jednocześnie uniwersalnym dopełnieniem gospodarstwa domowego. Dzięki wdrożeniu jednie kluczowych dla skutecznego działania opcji urządzenie jest zarówno szybkie, jak i proste oraz intuicyjne w obsłudze. W przypadku KFWM 6542103 szereg udogodnień idzie w parze z pięcioletnią gwarancją oraz możliwością skorzystania z pewnej obsługi serwisowej na terenie całej Polski. Urządzenie to wyróżnia się możliwością wymiany łożyska, co pozwala znacznie wydłużyć jego żywotność, w porównaniu do innych dostępnych na rynku produktów z tego segmentu.

Sprytna, prosta i bezpieczna

Ekologiczna pralka KFWM 6542103 posiada 15 programów prania, które dopasowane zostały zarówno do ilości i czasu prania, jak i rodzaju tkanin oraz ich stopnia zabrudzenia. Blokada rodzicielska gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa, a regulowane nóżki zapewnią jej stabilne ustawienie, będące zapewnieniem cichej pracy w przypadku nierównego podłoża. Możliwość uruchomienia opcji opóźnionego startu dowolnego programu prania sprawia, że praca KFWM 6542103 doskonale dopasuje się do naszego planu dnia. Z kolei system antywypływowy uniemożliwi wydostanie się wody na zewnątrz w czasie pracy urządzenia. Dodatkowym atutem jest także kontrola wyważenia wsadu, dzięki której pralka dopasowuje moc działania do wagi prania.

 • Cena: ok. 999 zł
 • Gwarancja: 5 lat
 • Pojemność bębna: 44 l

Dane techniczne:

 • Wymiary (w/s/g) - 84,5 X 59,7 X 49,7 cm
 • Głośność (min/max) - 51-69 dB
 • Klasa energetyczna - A++
 • Prędkość wirowania - 1000 obrotów/ min
 • Waga netto - 55,2 kg

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe