agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
D-Link JustConnect — rewolucyjne rozwiązanie monitoringu IP dla sektora MSP
DNR-2060-08P

D-Link JustConnect — rewolucyjne rozwiązanie monitoringu IP dla sektora MSP

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Inne / 2013-06-24 14:01:00

Firma D-Link wprowadziła na rynek autonomiczny, wielofunkcyjny sieciowy rejestrator wideo JustConnect™ (DNR-2060-08P). To wszechstronne rozwiązanie do nadzoru IP dla małych i średnich przedsiębiorstw skraca czas oraz zmniejsza koszt konfiguracji sieci w niewielkich biurach, sklepach lub niewielkich hotelach.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Rejestrator JustConnect, zaawansowane, a jednocześnie łatwe do wdrożenia i niedrogie rozwiązanie do monitoringu IP, umożliwia podłączenie maksymalnie ośmiu kamer IP, które nie wymagają żadnej konfiguracji. Zarządzanie i dodatkowa konfiguracja jest wyjątkowo szybka i łatwa, bowiem nie są wymagane dodatkowe przełączniki ani komputery PC. Autoryzowani użytkownicy mogą wyświetlać obraz z kamer, nagrywać oraz odtwarzać zarejestrowane materiały. Mają również możliwość zarządzania opcjami — na przykład ustawiania harmonogramów rejestrowania (czasowych lub sterowanych zdarzeniami), dostosowywania ostrości obrazu i eksportowania nagrań wideo w celach dowodowych.

JustConnect wyposażono również w funkcję wykrywania ruchu. Ułatwia ona monitorowanie, a także zmniejsza wymagania w zakresie pamięci masowej. Te cechy w połączeniu z wysoką jakością nagrań wideo powodują, że sieciowy rejestrator wideo JustConnect to doskonałe rozwiązanie pomagające wyeliminować przypadki kradzieży towaru lub zwiększyć bezpieczeństwo biur i domów. Użytkownicy mogą zdalnie monitorować nadzorowaną sieć w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji JustConnect+ dla smartfonów lub tabletów. Wyświetlając obraz na żywo lub odtwarzać zarejestrowane nagrania w dowolnym czasie i miejscu pod warunkiem podłączenia do Internetu.

„Rozwiązanie JustConnect™ daje użytkownikom o różnej wiedzy technicznej wszechstronne możliwości nadzoru przy niespotykanej łatwości i szybkości konfiguracji. - mówi Maciej Mikułowski, Business Development Manager w D-Link Polska. - Jest to jednocześnie pierwszy produkt, dzięki któremu małe i średnie przedsiębiorstwa mają dostęp do wszechstronnego rozwiązania monitoringu IP ze zdalnym zarządzaniem, rozbudowaną funkcjonalnością i który jest dostępny w tak atrakcyjnej cenie”. JustConnect oprócz kamer wymaga standardowego dysku twardego SATA jako pamięci masowej oraz monitora HDMI lub VGA do wyświetlania obrazu. Rejestrator automatycznie konfiguruje różne protokoły sieciowe, w tym adresy IP i ustawienia QoS (Quality of Service). Instalacja kamer wymaga jedynie kabla sieciowego w standardzie Ethernet, w przeciwieństwie do kamer analogowych wymagających zarówno kabli koncentrycznych jak i zasilania. Stanowi to uzupełnienie szerokiej gamy kamer D-Link do nadzoru IP zgodnych ze standardem PoE (Power over Ethernet), a także pozwala wyeliminować koszty i kłopoty związane z doprowadzaniem dodatkowego zasilania.

Dostępność: Produkt będzie dostępny na początku lipca u autoryzowanych dystrybutorów D-Link.

źródło: d-link/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe