agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin

Darmowa aplikacja do Ipada do kontroli sprzętu Sonos

INNE / Aplikacje / 2010-11-06 19:11:00

Teraz masz możliwość kontroli nad całą swoją biblioteką muzyczną i wszystkimi strefami w domu z poziomu iPada. Sterownik dla iPada pozwala wszystkim w domu bawić się w DJ-a.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Sonos, Inc, wiodący producent bezprzewodowych systemów muzycznych multi-room dla domu, poinformował, że bezpłatna aplikacja Sonos Controller dla iPada jest już dostępna w iTunes App Store.

Opierając się na sukcesie wysoko ocenianej i bardzo popularnej aplikacji Sonos Controller dla iPhone, stworzony został nowy Sonos Controller dla iPad, jako dedykowany sterownik muzyką, zoptymalizowany do dużego ekranu iPada.

W zaciszu własnego domu, wygodnie siedząc na kanapie, ty i twoi znajomi będą mogli zobaczyć na ekranie wszystkie strefy (pomieszczenia), zawartość bibliotek muzycznych i informację jaki utwór jest odtwarzany - wszystko jednocześnie - w trybie wyświetlania na iPadzie w pionie lub poziomie. Możesz szybko wyszukiwać swoich ulubionych artystów, wpisując informacje na wirtualnej klawiaturze i przeglądać albumy w sposób charakterystyczny dla iPada. Sonos Controller dla iPada pozwala wszystkim w domu bawić się w DJ-a. Można przeglądać, wyszukiwać i przeciągać zawartość, aby tworzyć idealne listy odtwarzania. Podglądaj pełny obraz tego, co jest odtwarzane w każdej strefie, w wraz okładkami albumów z pełnym kolorze, czasie już odtworzonej muzyki i wiele innych. Możesz grupować strefy razem lub odtwarzać różne utwory w różnych pomieszczeniach - bez ich przerywania.

"iPad, ze swoim dużym ekranem dotykowym zapewnia doskonałe wrażenia z obsługi kontrolera sterującego muzyką w domu ", powiedział John MacFarlane, CEO, Sonos, Inc. "Zgodnie z tradycją ciągłego ulepszania i bez żadnych kosztów dla naszych klientów, jesteśmy podekscytowani możliwością udostępnienia kolejnej bezpłatnej aplikacji, która sprawia, że zabawą staje się wyszukiwanie i odtwarzanie muzyki w dowolnym i każdym pokoju domu. "
Sonos zapewnia natychmiastowy dostęp do milionów piosenek i stacji radia internetowego, w tym twoich kolekcji iTunes. Ponieważ Sonos ZonePlayers można podłączyć bezpośrednio do Internetu, możliwe jest uzyskanie dostępu do świata muzyki, nigdy nie włączając komputera. Wszystko czego potrzebujesz to urządzenia Sonos ZonePlayer, takie jak bezprzewodowy system muzyczny Sonos S5 i Sonos Controller takich jak bezpłatny Sonos Controller dla iPada. Teraz możesz odtwarzać każdy utwór, w każdej chwili, w każdym pomieszczeniu. Bezprzewodowo odtwarzaj ten sam utworu w każdym pokoju w domu - doskonale zsynchronizowane. Możesz też odtwarzać różne utwory w różnych pomieszczeniach. To wszystko możesz kontrolować skądkolwiek chcesz wewnątrz domu, bezpośrednio z iPada (lub iPhone). Wystarczy wybrać pomieszczenie i utwory na ekranie dotykowym, a potem je odtworzyć.

W powiązaniu z nową aplikacją Sonos Controller dla iPada, Sonos wydał nową wersję oprogramowania Sonos System Software 3.3, bezpłatną, łatwą do instalacji jednym przyciskiem aktualizację oprogramowania do Sonos Multi-Room Music System. W wersji oprogramowania Sonos 3.3, Sonos obsługuje teraz stacje radiowe AAC jako dodatek do ponad 100 tysięcy stacji radiowych, podcastów, które można przekazywać strumieniowo bezpośrednio do urządzeń Sonos. Dodatkowo, wszyscy klienci Sonos w Finlandii, Francji, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii mają teraz natychmiastowy dostęp do dziesięciu milionów piosenek i wszystkie swoje playlisty na Spotify. Więcej informacji na temat Sonos 3.3, odwiedź adres: http://www.sonos.com/support/software_update.aspx.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe