agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Dell: komputer stacjonarny Inspiron 620/620s

Dell: komputer stacjonarny Inspiron 620/620s

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Komputery stacjonarne / 2011-06-07 08:43:00

Wykonuj swoje zadania szybciej, zorganizuj się i utrzymuj kontakty dzięki temu cienkiemu, wysoko wydajnemu komputerowi stacjonarnemu z procesorami Intel Core drugiej generacji. Dostępny w dwóch rozmiarach i klasycznej czerni. Wybierz jeden z 4 śmiałych, opcjonalnych kolorów, aby odzwierciedlić swój własny styl.

Ten komputer to także świetna zabawa. Najnowsze procesory Intel Core pozwalają niezwykle szybko wykonywać zadania. Ten komputer jest doskonały, zapewnia możliwość korzystania z wszelkiego rodzaju urządzeń multimedialnych, a tym samym dobrą zabawę Tobie i Twojej rodzinie. Twoja potrzeba szybkości zostanie zaspokojona. Wydajność to jego drugie imię. Doskonała obsługa wszelkiego rodzaju projektów, łatwe zarządzanie wieloma strumieniami zawartości i ekscytujących aplikacji. Odświeżająca szybkość: przeglądanie stron internetowych, wysyłanie wiadomości e-mail do znajomych i rodziny, pobieranie muzyki i zdjęć lub udostępnianie swoich prywatnych materiałów online — komputer stacjonarny Inspiron 620 z tym wszystkim sobie poradzi. I to bardzo szybko. Korzystaj z wielozadaniowości, pokazując materiały bliskie Twojemu sercu.

[[[zdjecie,3147,prawa]]] Szybko uzyskuj dostęp do rzeczy, które mają znaczenie: czy są to projekty, czy zabawne aplikacje ich obsługa będzie niezwykle łatwa. Planuj rozbudowę: myślisz o nowych składnikach sprzętowych? Jeśli masz komputer Inspiron 620, technologia może rozwijać się razem z Tobą. Pokaż swoje zainteresowania filmowe lub specjalistyczną wiedzę. Niezależnie od tego, czy chcesz pokazać, co działo się na wakacjach, jak wyglądały szkolne przedstawienia, czy po prostu skorzystać z wielu opcji multimedialnych, komputer Inspiron 620 nadaje się do wszystkich tego typu zadań.

Mania filmowania.

 • Wszystkie filmy przez cały czas. Ciesz się wrażeniem sali kinowej dzięki podłączeniu monitora lub telewizora HD za pomocą portu HDMI.

W Stage znajdziesz wszystko.

 • Udostępniaj zdjęcia, słuchaj muzyki, graj w gry, bądź w kontakcie. Dzięki oprogramowaniu Dell Stage to, na czym najbardziej Ci zależy, masz zawsze pod ręką.

Połączenia są ważne.

[[[zdjecie,3146,prawa]]] 8 portów USB 2.0 pozwoli Ci podłączyć urządzenia i podzielić się z rodziną i znajomymi śmiesznymi historiami, wspomnieniami i przygodami.Pokaż światu swój nienaganny styl. Chcesz, aby wnętrze Twojego domu w niepowtarzalny sposób definiowało Ciebie i Twoją rodzinę? Komputery stacjonarne Inspiron 620 i 620s to najnowocześniejsze produkty, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Wybierz standardową obudowę typu minitower lub węższą, która zmieści się na mniejszej przestrzeni. Każdy ma inny styl, dlatego teraz można wybrać obudowę w klasycznej czerni lub w jednym z 4 opcjonalnych, rzucających się w oczy kolorów. Klasyczna czerń to wyraźna deklaracja: pasuje zawsze i do wszystkiego. Niezależnie czy poszukujesz wyrazistego efektu, czy chcesz wprowadzić subtelny element wystroju, czerń zawsze jest dobrym wyborem. Pokaż swoje prawdziwe barwy: co Cię przyciąga? Wybierz jeden z opcjonalnych kolorów: Jednolita Biel, Głęboki Fiolet, Czerwień Formozy lub Pawi Błękit. Wybierając jeden z nich, możesz podkreślić swoją kreatywność. Rozumiemy to. Styl ma znaczenie.

Specyfikacja techniczna:

Napęd optyczny

 • DVD+/-RW, combo SATA
 • BluRay SATA

Karta dźwiękowa

 • Zintegrowana karta dźwiękowa 5.1 High Definition (w standardzie)

Porty

 • Wewnętrzne I/O: Karta PCIe x16 o pełnej wysokości (1), Karta PCIe x1 (3), SATA (4)
 • Porty z przodu: USB 2.0 (2), czytnik kart 8 w 1, gniazdo mikrofonowe/słuchawkowe
 • Porty z tyłu: USB 2.0 (6), VGA(1) , HDMI (1), standardowe gniazda audio zgodne z systemem 5.1, 10/100/1000(1)

Wymiary i waga

 • Mini Tower: Wysokość: 37,53 cm (14,8 cala), Szerokość: 17,59 cm (6,93 cala), Głębokość: 44,22 cm (17,44 cala), Waga: od 7,9 kg (17,4 funta)
 • Slim Tower: Wysokość: 37,79 cm (14,9 cala), Szerokość: 10,6 cm (4,2 cala), Głębokość: 43,31 cm (17,01 cala), Waga: od 7,3 kg (16,1 funta)
agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe