agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Denon AH-C621R

Denon AH-C621R

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2017-03-29 09:59:10

Denon kompletuje swoją serię stylowych i świetnie brzmiących słuchawek, przy pomocy nowego, przyjaznego dla iPhone’a modelu AH-C621R.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Jak wszystkie inne modele firmy Denon z tej kategorii - więcej szczegółów poniżej - AH-C621R bazują na ponad 50-cio letnim doświadczeniu w dziedzinie budowania i projektowania słuchawek, których brzmienie jest całkowicie bezkompromisowe, które są komfortowe, intuicyjne w obsłudze oraz wyglądają niezwykle stylowo, dzięki konstrukcji wykonanej z odlewanego aluminium, dostępnym w kolorze białym lub czarnym. Specjalnie zrobione na zamówienie 11.5mm przetworniki są neutranie dostrojone, zapewniając zarówno niezwykle silne basy, jak również nieskazitelną czystość brzmienia, podczas gdy otwory optymalizujące akustykę umiejscowione z przodu i z tyłu obudowy, wyrównują ciśnienie powietrza przed oraz za przetwornikiem, zapewniając dynamiczny dźwięk pozbawiony zniekształceń.

Połączenie dousznych wkładek Comply TX400 z ergonomiczną obudową AH-C621 zapewnia perfekcyjne dopsowanie. Aktywująca się pod wypływem ciepła pianka dopasowuje się do kształtu ucha każdego użytkownika, zapewniając, przejrzyste brzmienie oraz optymalną izolację od dźwięków otoczenia. Specjalna technologia firmy Denon (Radial Cascade Damper) izoluje słuchawki od wszelkich mechanicznych zakłóceń (np. tarcie o ubranie użytkownika) przenoszonych przez kabel.

Model AH-C621R posiada na kablu pilot z 3 przyciskami i wbudowanym mikrofonem, dzięki któremu użytkownik może kontrolować dźwięk płynący z jego iPhone’a przy pomocy funkcjonalności takich jak Play/Pause, przeskakiwanie po utworach a także zmiana głośności. Jakby tego było mało może też przy jego pomocy odbierać i odrzucać rozmowy telefoniczne. Ciekawym dodatkiem jest też fakt, że po długim przyciśnięciu środkowego przycisku na swoim pilocie, urządzenie wywołuje Siri, pozwalając tym samym na kontrolę głosową swojego iPhone’a, a tym samym również odtwarzania. Dla tych, którzy oczekują jeszcze większej ilości funkcjonalności, dedykowana aplikacja Denon Audio (dostępna na iOS i Android) umożliwia dowolne dostrajanie dźwięku tak, aby dopasować go do naszych indywidualnych preferencji. Dodatkowo posiada ona ulepszony interfejs odtwarzania, który pozwala na kolejkowanie i budowanie playlist, oraz umożliwia dostęp do ponad 70,000 stacji radiowych i miliony programów VOD, dostępnych przez internetowe radio TuneIn.

  • Słuchawki Denon- zaprojektowane, aby zaskakiwać

Nowe słuchawki AH-C621R dołączają do serii najlepszych w swojej kategorii słuchawek firmy Denon, która łączy w sobie potężne brzmienie oraz wygodę. Trzy modele słuchawek dousznych, razem z bezprzewodowymi słuchawkami sportowymi AH-C160W, oraz wyjątkowe AH-C821 z podwójną membraną, oferują użytkownikowi możliwość wyboru spośród wielu interesujących funkcjonalności, udogodnień przedziałów cenowych, podczas gdy flagowy produkt tej serii - audiofilskie słuchawki AH-D7200 to synonim luksusu i swoiste podsumowanie wszelkich udoskonaleń i wartości, jakie firma Denon wyznaje przez ponad 50 lat ich pracy w dziedzinie projektowania i inżynierii dźwięku. Słuchawki douszne AH-C621R będą dostępne w kwietniu 2017 w kolorach białym oraz czarnym.

Podsumowując:

• Akustyczna Optymalizacja firmy Denon dla dynamicznego brzmienia bez zakłóceń
• Ergonomiczna obudowa z aluminium oraz oraz pianki Comply dla lepszego dźwięku i dopasowania
• Wysokiej jakości kabel, z pilotem z 3-ema przyciskami oraz mikrofonem
• Aplikacja Denon Audio, która umożliwia zaawansowane dostrajanie brzmienia

źródło: denon/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe