agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Denon - nowe słuchawki douszne

Denon - nowe słuchawki douszne

2016-09-06 12:20:00

Opierając się na pół wieku doświadczeń firmy Denon w dziedzinie inżynierii słuchawkowej, model AH-C821 został zaprojektowany w taki sposób, aby połączyć komfort  z bezkompromisowym brzmieniem. Topowe AH-C821 zawierają unikatową technologię Denona - Double Air Compression Driver™, dzięki czemu oferują moc basów oraz nieskazitelną czystość brzmienia. Dodatkowo, AH-C821 mogą być używane razem z dedykowaną aplikacją Denona dla smartfonów w systemach iOS i Android, umożliwiającą poprawę jakości dźwięku i dostosowywanie go do swoich indywidualnych preferencji.

Technologia Double Air Compression Driver™ wykorzystuje dwa 11,5-calowe przetworniki, ustawione naprzeciw siebie, aby mogły one pompować większą ilość powietrza, dzięki czemu dostarczają mocny bas pozbawiony zniekształceń. Ta opatentowana konstrukcja wykorzystuje również oddzielne przewody dla każdego z przetworników, aby uzyskać idealnie czysty sygnał - Denon wykorzystuje to rozwiązanie jako pierwszy producent na świecie. Przetworniki są montowane w obudowie stworzonej ze specjalnie odlewanego aluminium i żywicy, zaprojektowanych dla utrzymania sztywności i tłumienia drgań, a dwa porty Denon Acoustic Optimiser pomagają wyrównać ciśnienie powietrza z przodu i z tyłu membrany. Wszelkie te rozwiązania sprawiają, że dźwięk jest tak dynamiczny i wolny od zniekształceń, jak tylko to możliwe.

AH-C821 są wyposażone we wkładki TX400, które w połączeniu z ergonomicznym kształtem obudowy gwarantują najczystszy dźwięk i maksymalną izolację od szumu z zewnątrz. Wkładki zrobione są z pianki dopasowującej się do ucha użytkownika (aktywuje się ona w zestawieniu z naturalnym ciepłem ludzkich uszu), oraz posiadają zastosowaną ochronę przeciw woskowinie, co ułatwia utrzymanie czystości. Do zestawu dołączono również wkładki w czterech rozmiarach, etui na słuchawki oraz klips do kabla.

Ten nowy model Denona dostrojono z naciskiem na przejrzystość i doskonałą jakość dźwięku, nawet w hałaśliwym otoczeniu, a użytkownicy mogą dodatkowo wzmocnić dźwęk i dostroić go wedle własnych preferencji przy pomocy darmowej aplikacji Denon Audio, dostępnej zarówno dla urządzeń z systemem iOS jak i Android. Ta aplikacja nie tylko optymalizuje dźwięk urządzeń przenośnych, ale także oferuje ulepszony interfejs, umożliwia tworzenie kolejek odtwarzania playlist, ale również pozwala użytkownikowi na dostęp do ponad 70 000 stacji radiowych i 2 milionów programów “na żądanie” za pośrednictwem platformy internetowo-radiowej TuneIn.

  • Denon AH-C821 (czarne) będą dostępne we wrześniu br.

źródło: denon/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe