agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Designerski i ultra skuteczny - poznaj nowy bezprzewodowy odkurzacz marki Sharp
www.sharphomeappliances.com

Designerski i ultra skuteczny - poznaj nowy bezprzewodowy odkurzacz marki Sharp

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2019-05-06 15:21:45

Znana z nowoczesnych i wspierających zdrowie domowników rozwiązań  marka Sharp wprowadza na rynek odkurzacz pionowy Sharp SA-VS3001BR. To niezastąpiony sprzymierzeniec w staraniach o porządek w domu – doceniany przez użytkowników zwłaszcza w okresie  wiosenno - letnim, gdy przez otwarte okna nieustannie bombardują nas zanieczyszczenia.  

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Praktyczny i wygodny w użyciu

O przewadze rynkowej bezprzewodowych odkurzaczy stojących decyduje ich maksymalna funkcjonalność. Ułatwiają nam bowiem zadania wymagające wysiłku.Przede wszystkim są mniejsze oraz lżejsze od tradycyjnych. Dzięki temu zarówno odkurzanie pod niskimi meblami, jak i i zbieranie pajęczyn spod sufitu nie powoduje bólu kręgosłupa. 

Urządzenia bezprzewodowe w domu to też brak konieczności przepinania kabla w miarę przesuwania się z pokoju do pokoju. Lampka LED oświetla drogę szczotce, dzięki czemu odkryjemy kurz w miejscach, które w czasie tradycyjnego odkurzania były przez nas pomijane. Tym bardziej, że konstrukcja odkurzacza umożliwia manewrowanie nim w zakresie 360 stopni.

Odkurzacz wyposażony jest  też w zestaw praktycznych akcesoriów ułatwiających pracę, m.in. końcówki do kątów, miękkiej szczotki czy wyjątkowo praktycznej szczotki Animal Jet – łatwej do czyszczenia automatycznej szczotki do zbierania sierści z podłóg i dywanów. 

Wydajny akumulator litowy zapewnia znacznie większą szybkość działania sprzętu niż ta, którą znamy z odkurzaczy bezprzewodowych wcześniejszych generacji. Model Sharp SA-VS3001RW potrzebuje zaledwie 3,5 godziny ładowania, aby potem z dużą mocą działać nawet przez godzinę. W tym czasie można bez pośpiechu odkurzyć największe nawet mieszkanie.

Designerski gadżet

Wygląd odkurzacza nie jest jego priorytetową cechą, ale w dobie zachwytu designem i w przypadku urządzeń wysokiej jakości -  nie jest bez znaczenia. Stąd elegancka, nowoczesna w charakterze sylweta modelu SA-VS3001BR, który występuje w dwóch wariantach: czarno-czerwonym i czerwono-białym.

  • Cena: 749 PLN

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe