agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Dla tych, którzy lubią wygrywać

Dla tych, którzy lubią wygrywać

2017-12-01 12:21:40

W najbliższą sobotę, w Komputronik Megastore w Poznań Plaza, przy ulicy Drużbickiego 2, powstanie specjalne stoisko marki Huawei. Poza możliwością zobaczenia i przetestowania na żywo smartfona z serii Huawei Mate 10, co godzinę do zdobycia będzie wiele nagród.

Dla tych, którzy lubią obcować z nowinkami, a do tego chcieliby poczuć odrobinę rywalizacji, Huawei wspólnie z Komputronik ogranizuje Huawei Open Days. Na pierwszy piętrze, w Megastore Komputronik w Centrum Handlowym Poznań Plaza, w przez cały dzień będzie można porozmawiać z ekspertem, poznać wszystkie możliwości Huawei Mate 10, a do tego wziąć udział w konkursie.

Atrakcyjne nagrody wygrać będzie można co każdą godzinę. Upominki rozdawane będą również wszystkim, którzy pojawią się na stoisku, zrobią to, z czego Huawei słynie, czyli selfie i zapostują je na swoich kanałach społecznościowych. Wydarzenie będzie odbywać się przez całą sobotę 2 grudnia, od 9:30 do 21:00.

W nowej odsłonie smartfonów Huawei każdy znajdzie coś dla siebie. Huawei Mate 10 Lite to smartfon ze średniej półki cenowej i najkorzystniejsza oferta marki z rodziny Mate. Do specyfiki modelu należy 5,9 calowy ekran o rozdzielczości FullHD+. Lite posiada aż cztery aparaty fotograficzne: dwa tylne (16 i 2 Mpix) oraz dwa z przodu (13 i 2 Mpix). Huawei Mate 10 Pro natomiast spokojnie może stanowić konkurencję dla Iphone 8 czy Samsunga Galaxy S8. Nie jest to zwykły smartfon, a „inteligentna maszyna”, działająca na procesorze Kirin 970, okrzykniętym najbardziej wydajnym i inteligentnym na rynku. Urządzenie wyposażono w 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej, działającej w standardzie UFS 2.1. Możliwość zapoznania się z nim na żywo to zatem nie lada gratka nie tylko dla tych, którzy zastanawiają się nad zmianą telefonu, ale również dla wszystkich tych, którzy interesują się nowymi technologiami.

źródło: komputronik/agdrtv24.pl