agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Do tej pory ogniem sterował Twój kciuk…

Do tej pory ogniem sterował Twój kciuk…

DUŻE AGD / Płyty grzejne / 2017-07-17 14:54:00

Nauczyliśmy się wykorzystywać ogień setki lat temu. W historii cywilizacji odegrał on znaczącą rolę stanowiąc źródło ciepła i światła. To dzięki niemu zmieniła się jakość życia w domach. Dziś nadal trwają prace nad jeszcze doskonalszym korzystaniem z żywiołu. Ich efektem jest unikatowa technologia FlameSelect występująca w najnowszych płytach gazowych marki Bosch.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Płyty gazowe wykorzystujące technologię FlameSelect łączą w sobie zalety gotowania na gazie z komfortem i precyzją znaną z płyt elektrycznych. FlameSelect to opatentowana technologia zaworów oparta na nowatorskim systemie dziewięciostopniowej regulacji. Nowe pokrętła pozwalają na precyzyjne określenie poziomu mocy płomienia poprzez wybór jego konkretnej wartości. Określony stopień regulacji, poza pokrętłem, widoczny jest po chwili na cyfrowym wyświetlaczu, który nawet po wyłączeniu płyty wskazuje które jej strefy są jeszcze gorące. Wymienione funkcje zapewniają zawsze perfekcyjny rezultat, dzięki któremu gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Perfekcyjny rezultat - za każdym razem

Zaprezentowane po raz pierwszy na berlińskich targach IFA nowe płyty gazowe występują w dwóch wersjach - płyt ceramicznych ze szkła hartowanego oraz ze stali szlachetnej. Wszystkie wyposażone są w ruchome, pojedyncze ruszty, które można myć w zmywarce. Rozwiązaniem ułatwiającym pielęgnację płyt na co dzień są także zaokrąglone brzegi powierzchni podpalnikowej, które uniemożliwiają gromadzenie resztek i zapewniają łatwy dostęp w czasie czyszczenia. Ponadto, niektóre z płyt wyposażone są w system piano-a-filo pozwalający zrównać powierzchnię płyty z blatem.

  • W ofercie marki Bosch znajduje się obecnie 10 płyt gazowych FlameSelect, w tym również płyty Domino o szerokości 30 cm.

źródło: bosch/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe