agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Domowe inspiracje: planowanie posiłków i bezpieczne przechowywanie produktów oraz gotowych dań z nowymi lodówkami MultiDoor marki Siemens

Domowe inspiracje: planowanie posiłków i bezpieczne przechowywanie produktów oraz gotowych dań z nowymi lodówkami MultiDoor marki Siemens

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2021-11-08 11:14:03

Jak pomieścić większe zakupy? Gdzie przechowywać posiłki przygotowane na kilka dni lub na święta? Jak oszczędzać czas i pieniądze? To pytania nurtujące wszystkich, którzy chcą żyć wygodnie, jeść zdrowo i nie marnować jedzenia. Sprytne planowanie posiłków na kilka dni jest coraz bardziej popularne i niesie ze sobą wiele zalet. Ma znaczenie dla naszego zdrowia, budżetu, ale także środowiska, bo pozwala unikać wyrzucania jedzenia.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej większej rodzinie są lodówki MultiDoor marki Siemens o szerokości wewnętrznej 80 centymetrów, które pomieszczą większe zapasy żywności na co dzień i od święta.

Świąteczne przyjęcia, urodzinowy imprezy

Polacy co raz chętniej chodzą do restauracji, jednak wciąż bardzo silna jest tradycja spotkań z rodziną i najbliższymi w domowych warunkach. Szczególnie w okresie świątecznym wielu z nas wybiera wspólnie spędzony czas przy obficie zastawionym stole. Takie rodzinne przyjęcia wymagają sporej logistyki i wcześniejszych przygotowań. Dużą wygodą jest możliwość przygotowania z wyprzedzeniem i przechowania w należytych warunkach półproduktów i gotowych potraw, oszczędzając czas i mogąc właściwie zaplanować wszystkie czynności. Przechowywanie garnków ze świątecznymi daniami, czy urodzinowym tortem nie będzie już problemem!

Nowe chłodziarko-zamrażarki MultiDoor

Nowe chłodziarko-zamrażarki MultiDoor marki Siemens dzięki wewnętrznej szerokości 80cm mają wyjątkowo dużo miejsca na produkty i pozwalają na ich perfekcyjne rozmieszczenie. Pomocna jest tu również duża elastyczność wnętrza i ruchome półki, dzięki którym możemy dostosować przestrzeń do aktualnych potrzeb. System MultiAirflow zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a niezwykle pojemne szuflady z funkcją hyperFresh zapewniają dłuższą żywotność świeżych produktów. Zamrażalnik o 6 pojemnych szufladach z funkcją noFrost zapewnia idealne warunki do przechowywania zamrożonych produktów, pracując na poziomie głośności jedynie 38db. Wyjątkowy design i praktyczne funkcje (oświetlenie Led, w pełni zintegrowany panel sterowania) sprawią, że chłodziarki MultiDoor marki Siemens będą idealnym uzupełnieniem nowoczesnej kuchni.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe