agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Domowy mistrz kuchni - piekarnik Franke Country Flat

Domowy mistrz kuchni - piekarnik Franke Country Flat

DUŻE AGD / Piekarniki / 2017-07-26 13:00:00

Współczesna, domowa sztuka kulinarna znajduje swoje odbicie we wzornictwie i funkcjonalności urządzeń kuchennych. Jeśli do zaawansowanej technologii dodamy stylistykę obudowy, inspirowaną nostalgią to w efekcie otrzymujemy piekarnik, który wymyka się standardowym klasyfikacjom - jak model Country Flat - nowość w ofercie Franke.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dopracowana w najmniejszych detalach obudowa piekarnika Franke Country Flat w stylu vintage, skrywa nowoczesne technologie pieczenia zawarte w 5 + 1 funkcjach oraz specjalny system chłodzenia, który wykorzystując barierę termiczną sprawia, że drzwi piekarnika nie nagrzewają się. Zegar z funkcją programowania czasu startu i zakończenia pracy usprawnia korzystanie z piekarnika, który przy standardowych wymiarach ma aż 63 litry pojemności, oferując możliwość pieczenia mięs na ruszcie. Wnętrze piekarnika pokryte jest specjalną emalią Aqua Clean, która ułatwia utrzymanie czystości. Obudowa piekarnika dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: grafitowym, miedzianym i beżowym, z analogowym zegarem i stylizowanymi pokrętłami wyróżnia się na tle kuchennej zabudowy.   [[[zdjecie,22339,duze]]]

Stylistyka vintage piekarnika kojarzy się z wyśmienitą, domową kuchnią, kuchnią naszej babci, gdzie szacunek dla tradycyjnych przepisów przenika się z twórczą energią i pasją do gotowania.

Linia urządzeń kuchennych Franke Country, obejmuje oprócz piekarnika także płytę gazową i okap ścienny. Do tego zestawu idealnie pasuje także bateria Franke Old England, by tradycyjna aranżacja kuchennej przestrzeni była spójna i kompletna. Sukcesem Franke jest fakt, że stylizacja vintage nie stoi w kontrze do innowacji, ale jest jej znakomitym partnerem.

źrodło: franke/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe