agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Doskonały prezent: łatwe w użyciu ramki cyfrowe Sony

Doskonały prezent: łatwe w użyciu ramki cyfrowe Sony

AKCESORIA FOTO / Ramki cyfrowe / 2011-07-27 11:54:00

Oferta produkowanych przez Sony cyfrowych ramek na zdjęcia S-Frame powiększy się o dziewięć nowych, stylowych modeli odznaczających się pomysłowością rozwiązań i doskonałym obrazem. Nowe ramki S-Frame, dostępne w wersjach z ekranami od 18 cm (7") do 26 cm (10,1"), łączą atrakcyjny wygląd z prostą obsługą.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Po przełożeniu karty pamięci z aparatu do ramki można wybrać jeden z wielu dostępnych trybów pokazu slajdów i wyświetlania zegara / kalendarza. Obsługa ramki jest łatwa i intuicyjna: do wybierania ustawień i trybów wyświetlania używa się prostych przycisków i ikon ekranowych, bez przeszukiwania skomplikowanego menu. Wszystkie nowe modele są wyposażone w energooszczędny programator - przyjazny dla kieszeni i dla środowiska. Pozwala on na przełączanie nieużywanej ramki w tryb energooszczędny nocą, w ciągu dnia, gdy nikogo nie ma w domu, czy w innym, dowolnie wybranym czasie.

Innowacyjne ramki S-Frame: DPF-HD1000/HD800

  • Modele S-Frame HD1000 i HD800 umożliwiają odtwarzanie filmów HD w formacie AVCHD, w tym ujęć Full HD nakręconych w trybie progresywnym 50p. Obsługiwane są również filmy w formatach MPEG4, MPEG1 i Motion JPEG nakręcone szerokim wachlarzem aparatów i kamer, między innymi najnowszymi modelami aparatów Cyber-shot i kamer Handycam.

Podczas odtwarzania filmów HD i SD, wbudowany głośnik zapewnia czystość reprodukowanej ścieżki dźwiękowej. Użytkownik może też wybrać własny podkład muzyczny do pokazu slajdów. Ramka S-Frame pozwala na zaimportowanie i odtworzenie plików audio w popularnych formatach MP3, AAC i Linear PCM. Oglądając na obu ramkach filmy HD i fotografie, można się delektować nieprzeciętną czystością i szczegółowością obrazu oraz bogatą, żywą kolorystyką. Modele HD1000 i HD800 są wyposażone w 2 GB wewnętrznej pamięci pozwalającej na zapis do 4000 obrazów. Tryby pokazu slajdów i wyświetlania zegara / kalendarza można przełączać bez wstawania z fotela, przy użyciu dostarczonego pilota. Ramki mają również podświetlane logo Sony, które automatycznie gaśnie po obróceniu urządzenia do pozycji pionowej.

Ramki S-Frame na prezent: DPF-C1000/C800/C700/C70A/C70E

  • Te eleganckie modele ramek S-Frame będą pięknym prezentem dla kogoś z rodziny lub znajomych. Wystarczy wyjąć z aparatu kartę pamięci, włożyć ją do ramki (obsługiwane są karty Memory Stick PRO Duo™ i SD/SDHC) — i można oglądać ulubione zdjęcia w żywych, naturalnych kolorach. Wszystkie modele są wyposażone w energooszczędny programator i pozwalają na wybór czterech rodzajów pokazu slajdów oraz szeregu atrakcyjnych trybów wyświetlania zegara i kalendarza.

Dwa 7-calowe modele z tej serii (DPF-C700WI/C700BI) są dekorowane ekskluzywnym dodatkami SWAROVSKI ELEMENTS, co nadaje im jeszcze bardziej luksusowy wygląd.

Nowe ramki S-Frame firmy pojawią się w sprzedaży we wrześniu 2011 r.
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe